Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Niewygodny fotel kierowcy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=175366)

OOstrowski 06-02-2013 21:36

Niewygodny fotel kierowcy
 
Witajcie,

Nie wiem, co jest z moim fotelem kierowcy w Mondeo wersja Titanium r. prod. 2011.
Może to subiektywne odczucie, ale jednak tak niewygodnie nie siedziało mi się ani w Mondeo Mk2, ani w Mk3...
Niby początkowo wygodnie, ale w czasie jazdy zawsze po kilku minutach robi się jakby ciasno. Gdy za daleko odsunę fotel, to znowu pedały za daleko, do nawigacji człowiek nie sięga, tylko wyrabia sobie garba - nie ma wygodnego ustawienia.

Czy macie podobne odczucia?

tomaszek5pl 28-03-2013 17:22

Odp: niewygodny fotel kierowcy Mondeo Mk4
 
witaj:oops:
mam podobne odczucie wierce się szukam miejsca i do tego boli mnie prawe udo (noga gazu) nie wiem czy to tak ma być czy fotel jest uszkodzony

jvc 28-03-2013 17:38

Odp: niewygodny fotel kierowcy Mondeo Mk4
 
Macie po lifcie samochody?
Może znowu inżynierowie coś "poprawili" bo raczej nikt się nie skarżył na forum.
Dla mnie jest wygodnie.
Przenoszę do działu mondeo

leszcz 28-03-2013 19:04

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
kurcze ja jadę 1600km ciurkiem i nic nie czuję wielkiego . moze coś poprawili po lifcie ?

jareczek1980 28-03-2013 22:04

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
miałem kiedyś fiestę mk IV przed liftem i tam były ogromne fotele i bardzo wygodne, potem kupiłem fiestę taka samą ale po lifcie, wypaśną z regulacją wys fotela...
dramat w porównaniu do modelu wcześniejszego
to samo mogę powiedzieć o mk3 po I lifcie i po II lifcie, teraz też mam niby jakieś lepsze fotele ale po 300 km ból w prawej nodze jest nie do zniesienia, wcześniej tego nie miałem tzn po I lifcie
nasuwa się tylko to, ze po lifcie spieprzą fotele w fordzie

tomaszek5pl 29-03-2013 07:41

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
Auto mam od niedawna i wydaje mi się że siedzisko jest z dwóch elementów i ten tylni jest lekko wgnieciony w stosunku do przedniego i to powoduje ucisk na udo .
Jadę z tym do tapicera albo do fotda bo to chore żeby w aucie za górę pieniędzy nieszło siedzieć.

jackoski 29-03-2013 14:34

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
Mam podobne odczucia. Fotel kierowcy niby ustawiony dobrze ale wciaz czuje jakbym siedzial na jakims krzesle. Tez po jakims czasie zaczynaja plecy bolec, oparcie nie chce byc bardziej wklesle tak jak siedzisko bardziej glebsze.
Regulacja ledzwiowa niewiele pomaga.
Wersja wyposazenia Trend, moze w bogatszych lepsze sa fotele...

jvc 29-03-2013 15:03

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
U mnie w silverze siedzenia były inne , teraz mam jakieś sport czy coś takiego, są bardziej jakby kubełkowe. Ale w sumie w obu było dosyć wygodnie.

Misialek21 29-03-2013 16:27

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
Panowie ja rowniez nie moge usiedziec za kierownica, a spedzam za nia praktcznie 8-10 godz dziennie... oparcie ok ale siedzisko to takie jak bym siedzial na starym drewnianym taborecie u babci... wersja titanium...

tomaszek5pl 29-03-2013 20:26

Odp: Niewygodny fotel kierowcy
 
Jutro zobacze jak ten fotel jest zbudowany i czy pujdzie coś poprawić
;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.