Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Blaszki klockow hamulcowych tyl lift (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=174117)

puniu01 20-01-2013 22:09

Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
Witam was koledzy, niewiem czy w dobrym dziale zakladam temat ale mam do was prosbe. Otoz wymienilem w moim mondku tylne zaciski na poliftawe. Kupilem komplet zaciskow pofiftowych razem z klockami. Wlasciciel wyslal mi caly komplet razem z klockami, Moj problem polega na tym ze nie mam tych blaszek do klockow i klocki luzno lataja mi w jarzmach. Klocki sa firmy bosch i sa prawie nowe takze nie oplaca mi sie zmieniac dla samych blaszek. Jezeli kogos czeka wymiana klockow i posiada takowe blaszki to czy moglby mi wyslac takie blaszki? oczywiscie koszty przesylki pokryje ja

Pozdrawiam

corneliusab 21-01-2013 03:07

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
Problem w tym, ze te blaszki nie sa razem z klockami tylko razem z zaciskami. Jedyne co widze to blaszki sa tylko z klockami Motorcraft w komplecie, z klockami innych firm ich nie ma, jak kupowalem ferodo to nie bylo blaszek.

Pozdrawiam

puniu01 21-01-2013 09:23

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
W takim razie sposba do osob posiadajacych takie blaszki. Co do ceny mysle ze sie dogadamy. Zalezy mi na tych blaszkach bo na wybojach stukaja mi klocki, odglos podobny do luznych linek hamulcowych

Lukas_Mondeo 21-01-2013 09:38

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
potwierdzam to co napisał cornaliusab. Blaszki jedynie są do klocków oryginalnych motorcrafta. Ja takowe posiadam :D a raczej posiadałem bo klocki juz zmienione.

puniu01 21-01-2013 09:47

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
Lukas Mondeo rozumiem ze blaszki Ci posluzyly do kolejnego montazu klockow?

Lukas_Mondeo 21-01-2013 09:50

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
Naturalnie. Jak wymieniać to wymieniać wszystko. Na lato zakupie jeszcze tylko tarcze na tył bo nie starczyło mi już funduszy i komplet hamulców bedzie zrobiony.

puniu01 21-01-2013 09:52

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
Ale blaszek juz nie wymieniles :p zostaly stare

Lukas_Mondeo 21-01-2013 09:54

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
no własnie poszły nowe :P a stare gdzieś wyciepałem nawet nie wiem gdzie.
Kup nowe kolcki motorcrafta. W Lublinie z częsciami oryginalnymi do forda to koszt 195 zł :D

puniu01 21-01-2013 10:02

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
No wlasnie tylko problem w tym ze jak mam prawie nowki klocki. 2 tys km na nich bylo przejechane. Nie bede specjalnie kupowal nowego kompletu dla 8-miu blaszek. Moze komus zostaly stare przy wymianie. Lukas jakbys mogl to zobacz czy gdzies nie leza :) bardzo by mi sie przydaly

Lukas_Mondeo 21-01-2013 10:06

Odp: Blaszki klockow hamulcowych tyl lift
 
a poczekasz do maja albo dłużej xD ?? Bo dopiero wtedy bede w domu.
Sprzedaj te za stówke, może ktoś się trafi. Dołóż stówkę i masz oryginały :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.