Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Sprężyny na tył jakie wybrać? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=171197)

tiger02 08-12-2012 23:21

Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Nadszedł czas na wymianę tylnych sprężyn.Koledzy jakie polecacie aby były dobre i wzmocnione.Moje oryginały wytrzymały 120 tyś.Sprawdzałem i jest trochę tych sprężyn.Jakie wybrać KAYABA? MONROE? SACHS? W oryginale bardzo drogo 400 zł za szt

conney 09-12-2012 19:29

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Może chcesz obniżające, utwardzone? Chyba u Was w Szczecinie drogi porządniejsze :)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tiger02 19-12-2012 11:03

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Wymieniłem na zamienniki kyb

ranczopodgaje 19-12-2012 12:02

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
I co jesteś zadowolony z tej wymiany bo ja też niedługo będę musiał wymieniać te spreżyny.

I potrzebuję porady.

tiger02 19-12-2012 19:40

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Powiem że nie ma żadnej różnicy fabryka czy kyb.Jeżdzi taka samo a cenna o wiele mniejsza.Kolega wymienił na monroe i również jest bardzo zadowolony.Jeżeli chodzi o kyb to lepiej zakupić dla wersji z silnikiem wysokoprężnym wtedy większe obciążenie wytrzymują takie sprężyny.Ja takie zakupiłem i rzeczywiście tak jest.

Andre59 21-12-2012 10:51

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Możecie mnie uświadomić z jakiego powodu wymieniacie tylne sprężyny i na czym ma polegać zadowolenie z ich wymiany? Jakoś nie kumam zasadności takiej operacji.

k0ksik 21-12-2012 17:58

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Bo pękają , jeżeli masz w kiepskiej kondycji wizualnej to wymień . Jest o tym tematów kilka, wyszukaj w wyszukiwarce.

emonkey 23-12-2012 10:05

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Kiepska kondycja wizualna - możesz rozszerzyć wypowiedź? Bo nie wiem na co zwrócić uwagę.

Pozdrawiam

k0ksik 23-12-2012 12:56

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
Cytat:

Napisał emonkey (Post 1926634)
Kiepska kondycja wizualna - możesz rozszerzyć wypowiedź? Bo nie wiem na co zwrócić uwagę.

Pozdrawiam

Hej.

Poczytaj tu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

i tu
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

SlawusB 09-09-2013 21:46

Odp: Sprężyny na tył jakie wybrać?
 
proszę o podpowiedz, FORD FUSION 1.4 2004, 95000 przebiegu, po wymianie przednich sprężyn, tył siedzi nisko, jakie zastosować sprężyny aby stał trochę wyżej. Czy wystarczy wymienić sprężyny, jeżeli tak to na jakie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.