Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] W których fotelach występują mocowania isofix ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=166918)

W-F 04-10-2012 12:40

W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
Cześć,

Na wstępie witam wszytkich użytkowników, jako, że to mój pierwszy post na forum 8). Jednocześnie chciałbym zapytać o mocowanie fotelików ISOFIX w Waszych Galaktykach. U mnie sprawa wygląda w ten sposób, że tylko dwa skrajne (zewnętrzne) fotele w II-im rzędzie siedzeń dają taką możliwość. Zarówno środkowy fotel jak i oba fotele III-rzędu nie przewiduja takiej możliwości.

Prośba o informacje, czy to standard fabryczny i u Was również to wygląda w ten sposób, czy może macie jakieś inne rozwiązania?

Dzieki!

Wojtek 04-10-2012 13:14

Odp: Isofix
 
Proszę poprawić tytuł tematu na bardziej konkretny.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

krisgal 04-10-2012 14:42

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
Cześć
Jest to standard w Galaxym.
Był w dziale S-maxa wątek o dołożeniu mocowań Isofix do fotela środkowego.
Nie pamiętam czy się udało. Poczytaj tam.

W-F 16-10-2012 13:40

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
OK, dzieki Krisgal.

Poczytałem trochę u kolegów S-maxa i wynika z tego, że ewentualne posiadanie mocowania Isofix w środkowym fotelu II-ego rzędu siedzeń wiąże się albo z wymianą siedzenia, albo ewentualnie z próbą zamiany z siedzeniem skrajnym.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jak mi się uda podmienić te fotele, to dam znać.

djzygi 27-11-2012 18:08

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
Zakupilem fotele od s-maxa 2012 pol skora + alcantara i drugi rzad ma iso-fix we wszystkich siedzeniach!

pawstrze 17-05-2023 07:58

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
Cześć,
odkopię trochę temat ale mam pytanie w tym temacie. Przymierzam się do zakupu Galaxy mk2, prawdopodobnie z rocznika 2010 gdzie najwyraźniej nie montowano jeszcze isofixa w srodkowym fotelu drugiego rzędu. Czy idąc za tropem tego co kolega wyżej zrobił, fotele z wyższych roczników 11/12/13 będą pasować i bez problemu mogę taki kupić i podmienić tylko ten środkowy? A takie z MK3?

Pozdrawiam

Bierut 17-05-2023 15:14

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
U mnie Galaxy Titanium 2012 ma ma wszystkich 3 fotelach II rzędu

George_7 18-05-2023 16:42

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
Myśle że tak jak w przypadku S-maxa wszystkie modele od 2011 maja w standardzie 3 Isofixy z tyłu. Szkoda że nigdy nie było w 3 rzędzie. Też by się czasem przydało ale nie ma i nie było.

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka

pawstrze 20-05-2023 08:52

Odp: W których fotelach występują mocowania isofix ?
 
Myślałem ze może wersje po lifcie mają to w standardzie ale z tego co mówicie to bardziej chodzi o rocznik. Tak, czy inaczej bardziej chodzi mi o to czy taki nowszy fotel zawsze będzie pasował do samochodu gdzie isofixa nie było. Planuje zakup Galaxy i zależy mi na tych trzech fotelach ale myślałem ze może po prostu wymienię go po zakupie chociaż to oczywiście trochę zachodu z szukaniem odpowiedniego fotela itd.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.