Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   fotoradar na piłsudskiego koło stadionu Widzewa-JUZ DZIAŁA (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=16176)

adi 05-09-2006 06:54

fotoradar na piłsudskiego koło stadionu Widzewa-JUZ DZIAŁA
 
jak w temacie,od niedzieli-przynajmniej tak ludzie mowia ze maja pierwsze fotki-działa ten aparacik na piłsudskiego,tam jest 50km/h i juz nawet jak 61 jedziesz robi fote!!!!

UWAZAJCIE!!!

Kapuhy 05-09-2006 07:03

Adi, widzę, że zbliżasz się do jubileuszowego posta :fcp26 Może ten tysięczny będzie z Twoją fotką dokumentującą działanie fotosuszary? :fcp12 Nie życzę i pozdrawiam :fcp2 [/b]

adi 05-09-2006 07:26

nawet nie zauwazyłem ze 1000 poscików juz skrobnałem! !!!!!!ale to leci szybciorem!

damianołódź 05-09-2006 22:12

Hej!

Panowie mamy w Łodzi kilka "puszek" przygotowanych do zainstalowania w nich fotoradarów. "Puszek" mamy kilka sztuk , a fotoradarów tylko 2. Jako jeżdżący z CB radiem
wiem kiedy fotoradar jest włożony w którą "puszkę". Przestrzegam także przed granatowymi Octawiami, które jeżdżą po Łodzi z wideorejetratorami...Kiedy jestem w Łodzi to proszę o wywołanie na kanale 29 "ogólny Łódź damiano" jak jestem w Łodzi zawsze pomogę...
Pozdrawiam
damiano
73!

Lars 06-09-2006 00:22

No właśnie, tam jest 50 czy 70? Dyskutowałem już z kilkoma osobami i... nikt nie ma pewności. Niby jest skrzyżowanie przed wiaduktem (czyli anulowanie 70) ale...

Może ktoś potwierdzić tą 50-tkę?

Pozdróweczka

jumper1 06-09-2006 06:56

tez mis ie zawsze wydawało ze tam jest 70, ale rzeczywiście jest po prawej stronie wlot "ślimaka" z wiaduktu czyli skrzyżowanie, to moze oznaczac ze to bardzo dobr miejsce na fotoradar bo nawet miejscowi przez jakis czas beda sie lapać..

adi 06-09-2006 07:40

potwierdzam,tam jest 50,bo włąsnie to skrzyzowanko drobne bo drobne ale odwołuje 70-tke i wali zdjecia juz przy predkosci 61km/h .on jets ustwaiony tylko o 10km wiecej czyli do 60 nic nie bedzie 61=fota!

plus jest taki ze ponoc po 2h juz im sie dysk zapełnia!!!!

wiem ,podobnie jak damiano,własnie dzieki cb ze to juz działa!

p.s a gdzie aktualnie zainstalowali drugi aparat?w której puszce?


mozecie dokładnie jescze arz zlokalizować ,nie po ulicach a jakich charakterystycznych punktach gdzie stoja pozostałe puszki?bo gdzies na pabianickiej słyszałem i na al.jana pawał tez...


pozdrowionka!

jumper1 06-09-2006 08:03

Ehh powina by tram 70 tylko unas w kraju to tak wymysla zeby ludzie płacili, i jeszcz 10 km ustawili t\i dobrze ze im sie zapycha i życze im żeby im sie jeszcze popsuł to zanim uzbieraja na nastepny to troche potrwa :)

ps byłem w czechach i tam jest wiocha stoji z 10 domow to jest tablica ze miasto (biała takie jak kiedys u nas były) a pod nią od razu 70 pełno takich wiosek mijałem zwlaniasz troche ale bez przesady, chyba ze jakas szkoła jest to wieksze ograniczenia, ale to logiczne jest.

damianołódź 06-09-2006 21:07

Witam

Na szybciutko kolejne ostrzeżenie o niezłej pułapce. Na pewno wiecie o fotoradarze na pabianickiej, umieszczonym na pasie zieleni od strony Pabianic, na wysokości Dubois Zauważcie jadąc tamtędy, że tablica 70 km/h znajduje się ZA fotoradarem...czyli dojeżdżając do fotografa dozwoloną prędkościąjest 50 km/h.
Uważajcie i nie dajcie się namierzyć
Pozdrawiam

Gemini63 12-01-2007 07:33

Niezupełnie, "struś" jest ustawiony między Gombrowicza a Dubois, a na tym odcinku jest do 70, ponieważ tak wkazuje znak tuż za skrzyżowaniem z Gombrowicza.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.