Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] wymiana paska wielorowkowego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=153685)

Ryszaard 18-03-2012 08:41

wymiana paska wielorowkowego
 
witam,może ktoś opisac instrukcje działania przy wymianie paska wielorowkowego w moim autku?dziękuje i pozdrawiam wszystkich Ryszard:568:

sebo2876 19-03-2012 12:43

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
Witaj, ucinasz nożem, kupujesz nowy, w kpl. powinny być takie blaszki do zakładania + instrukcja , kpl u zatoki 150zł w kpl są 2 szt do wersji z klimą , tak jest u mnie 1.4 benzyna , radzę nie ściągać na siłę , bo można skrzywić koło pasowe wału , tak jak to u mnie zrobił super mechanik przy wymianie rozrządu , potem takie koło ma bicie i co za tym idzie strzępi pasek wielorowkowy

Ryszaard 19-03-2012 15:39

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
dzieki za instrukcje,ale u mnie idzie jeden pasek wielorowkowy,mam CDTI,pasek troche piszczy jak jest zimny,dlatego chce go wymienic,u mnie jest automatyczny samo napinacz.pozdrawiam R.

adax27 21-03-2012 16:38

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
Witam ja też mam 1.4 benzynke i w moim wystarczy odkrecic altenator i pasek sie luzuje

Ryszaard 23-03-2012 20:37

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
tak,ale ja mam 1.6 cdti,wiec tam napewno jest inaczej,ale dzieki za maila

conney 24-03-2012 19:59

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
Cytat:

Napisał Ryszaard (Post 1804618)
tak,ale ja mam 1.6 cdti,wiec tam napewno jest inaczej,ale dzieki za maila

Tak tylko gwoli ścisłości. CDTI to miałbyś w Oplu. Oznaczenie Forda to TDCi.

Ryszaard 25-03-2012 18:01

no tak,oczywiscie ,popelnilem gafe

tdci

kris37 26-01-2013 20:50

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
witam, zerwal mi sie pasek od alternatora,wielorowkowy mam fusiona 1.4 tdi i nie mam pojecia jak go zalozyc probowalem juz na wszystkie sposoby i nie pasuje ma ktos moze jakis rysunek jak ma przechodzic pasek przez kulka? Sory ale jestem amatorem i nie znam sie za bardzo, z gory dzieki :-)

sq7lqr 28-01-2013 17:49

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
Jak chcesz to wyślij na PW adres Email, to Ci prześlę rysunki

kris37 30-01-2013 15:27

Odp: wymiana paska wielorowkowego
 
dzieki wielkie ale problem jest juz rozwiazany, w sumie to sam sie z siebie smialem jakie to proste bylo a spedzilem okolo 3 godzin myslac i kombinujac jak bedzie to szlo haha :D i tak poza tym to co to jest to "PW" tak zebym na przyszlosc wiedzial hihi. pozdrawiam i jeszcze raz dzieki:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.