Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=144377)

geotravel 20-11-2011 10:59

Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Witam,

Focus 2011 kupiony w salonie forda w zestawie zawiera orginalny klucz scyzoryk i dodatkowy klucz a do niego doczepiony pilot typu SILVER Logic LC4 jak na obrazku w tym linku http://www.clifford.com.pl/typo3temp...b3a57b5f4b.jpg
Moje pytanie czy ten pilot tylko wlacza i wylacza alarm a nie obsluguje centralnego zamku? bo sprzedawca w salonie mowil nam ze tak to jest tzn ze pilotem trzeba wlaczac / wylaczac alarm a drzwi otwierac kluczem. Kluczyk orginalny scyzoryk obslugje alarm i jednoczesnie centralny zamek.
Chcialby sie dowiedziec czy tak to ma byc czy instalator w ASO nie zrobil do konca calej sprawy tzn np nie zaprogramowal tego pilota do obslugi centralnego zamka lub moze samemu mozna to zaprogramowac?

laurentii 20-11-2011 12:46

Re: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Zobacz w cenniku, że za drugi scyzoryk jest dopłata. Stąd dostałeś tylko 1 plus zapasowy klucz do zamka. Ten pilot rozbraja tylko alarm, centralny otwierasz kluczem w drzwiach.

geotravel 20-11-2011 13:18

Odp: Re: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Cytat:

Napisał laurentii (Post 1740364)
Zobacz w cenniku, że za drugi scyzoryk jest dopłata. Stąd dostałeś tylko 1 plus zapasowy klucz do zamka. Ten pilot rozbraja tylko alarm, centralny otwierasz kluczem w drzwiach.

Tak wiem ze drugi klucz scyzoryk jest za doplata (zreszta spora w fordzie) ale bylem ciekawy czy dostarczony pilot Logic SILVER moze obslugiwac takze centralny zamek a nie tylko alarm. Sam alarm Logic LC4 ma w wlasciowsciach sterowanie centralnym zamkiem wiec wydawalo mi sie naturalnym ze pilot taki tez moze oprocz wlaczania i wylaczania alarmu obsluzyc centralny zamek bo ten drugi zestaw jest malo praktyczny w obsludzie jesli ktos drugi z rodziny chcialby go uzywac.
Jest to dziwne dla mnie bo poprzednio w starym FF MK1 mialem alarm Cliforda i tam byl osobny pilot (bo klucze nie mialy przyciskow obslugi alarmu) i obslugiwal centralny zamek i alarm

Blood 20-11-2011 18:08

Odp: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
U mnie pilot do Logic'a obsługuje także centralny zamek.

Matych 20-11-2011 18:32

Odp: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Cytat:

Napisał geotravel (Post 1740306)
Chcialby sie dowiedziec czy tak to ma byc czy instalator w ASO nie zrobil do konca calej sprawy tzn np nie zaprogramowal tego pilota do obslugi centralnego zamka lub moze samemu mozna to zaprogramowac?

Raczej nie chciało mu się podłaczyć centrali alarmu do sterownika centralnego zamka

arturek 21-11-2011 05:31

Odp: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Witam
Poczytaj opis alarmu Logic LC4 na stronie producenta

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Normalnie powinien działać bez żadnego dodatkowego pilota
Pilot jest jako dodatkowa opcja

Mam alarm Logic LC4 i NIE ma dodatkowego pilota (mondeo mk4)
Alarm jest sprzężony z fabrycznym centralnym i otwarcie / zamkniecie auta przyciskami w kluczyku (oryginalnym) jednocześnie włącza / wyłącza alarm

Jeśli chodzi o programowanie alarmu, to sam tego nie zrobisz - dzwoniłem do Cliforda i trzeba mieć odpowiedni sprzęt - nawet ASO Forda, po 4 godzinach walki, nie potrafiło aktywować jednej z funkcji.

pozdrawiam
Arturek

geotravel 21-11-2011 05:52

Odp: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Cytat:

Napisał arturek (Post 1740700)
Witam
Normalnie powinien działać bez żadnego dodatkowego pilota
Pilot jest jako dodatkowa opcja

Tak orginalny klucz scyzoryk dzial proawidlowo obsluguje alarm i centralny zamek tylko ten drugi klucz fordowski ktory dostalem jest bez przyciskow ale ma dolaczony wlasnie pilot SLIVER Logic i on obsluguje tylko alarm a zamki musze otwierac kluczem. Ok wynika z tego ze musze jechac do ASO i powiedziec ze nie powinnno byc tak jak oddali mi bo sprzedawca samochodu wmawial mi ze tak musi byc i innaczje nie moze byc.

arturek 21-11-2011 08:04

Odp: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Witam ponownie
Jestem tylko uzytkownikiem a nie specjalistą od alarmów

Może istną sprawą jest, że drugi kluczyk nie ma pilota (u Ciebie)
W moim przypadku: kluczyk zapasowy jest taki sam jak główny = z wbudowanym pilotem
Dzięki temu nie mam dodatkowego pilota do alarmu, bo wszystko obsługuje pilot w kluczyku

Może zacznij od telefonu do centrali Clifford / Logic i zapytaj jak to powinno działać wg ich opini
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

W moim przypadku, też mam nie do końca dobrze podpięty alarm => na kluczyku jest przycisk otwracia bagażnika
Nacisniecie tego przycisku powinno deaktywować alarm i otworzyć bagażnik
W moim przypadku, alarm się nie deaktywuje

Arturek

geotravel 21-11-2011 09:28

Odp: Dodatkowy zestaw kluczy i pilot typ SILVER Logic LC4
 
Dzwonilem do Logic i powiedziano mi ze ze jesli jest to wersja forda z 2 szybami ekektrycznymi to w prosty sposob mozna podlaczyc obsluge centralnego zamka i wtedy pilot SILVER bedzie obslugiwal centralny zamek. Wiec czeka mi wizyta w ASO


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.