Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Miasto monitorowane - Fotoradar (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=13950)

jumper1 12-06-2006 17:32

Miasto monitorowane - Fotoradar
 
w Piątek 09 czerwaca wjeżdzam do Łodzi od strony Aleksandrowa i widze nowiutki znak, jak w temacie, nastepnie jade zgierską i na wysokości tablicy miasta tez dopiero co zakladali taki znaczek.
i pytanie gdzie w Łodzi są stałe fotoradary :?: , bo przenośne to w róznych miejscach ustawiaja ale stałych to jeszcze nie widziałem, a niechce zdjęcia pocztą dostać

Kaczuszka 12-06-2006 18:30

Dawno nie jechałam Zachodnią ( bo nie lubię) ale wczoraj jak wracałam z Łagiewnik, zwróciłam uwagę że skrzyżowania obok Manufaktury (Zachodnia - Drewnowska, -Ogrodowa i chyba jeszcze -Lutomierska), są obklejone kamerami... Sądziłam że to np. świetny pomysł na z "ręcznie" sterowaną sygnalizację w razie korków.. ale kto wie co tam tak naprawdę siedzi?

Pozdrawiam
Kaczuszka

adi 13-06-2006 06:57

wy mnie tu nie straszcie!!!!bo ja to raczej nigdy nie jade po miescie ustawowego 50km/h...

kamer sie maistu zachciało!!!!!

jumper1 13-06-2006 10:31

Cytat:

Napisał Kaczuszka
(Zachodnia - Drewnowska, -Ogrodowa i chyba jeszcze -Lutomierska),

to lutomierska i nowe światła na drewnowskiej (z zachodnią) ale to tylko zwykłe kamerki nie sadze zeby miasto było satac na super nowe miniaturowe fotoradary. pozaty taki fotorade musi miec pewnie certyfikat jakies super ważnego Urzędu, a który to skolei super wazny urżad daje certyfikat pewnei tylko na jeden typ fotoradaru konkretnego producenta bo naczelinik peweni ma dole od tegoż producenta.
Hmm zabardzo sie rozpisałem w każdym badż razie wydaje mi sie ze powinno miec to wyglądać standardowo czyli szara doścu duża skrzyneczka.
Wiec wypatrujmy wszyscy :)

adi 13-06-2006 11:08

ja juz znalazłem i napisałem "ku przestrodze" w kolejnym temacie!!!!

jumper1 13-06-2006 18:17

Cytat:

a juz znalazłem i napisałem "ku przestrodze" w kolejnym temacie!!!!
trzeba było w tym napisac

Kaczuszka 14-06-2006 19:48

Czyżby rozwiązanie zagadki?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Pozdrawiam
Kaczuszka

jumper1 17-06-2006 11:50

Cytat:

Napisał interia
W trzech miejscach przy trasach przelotowych na ul. Rokicińskiej, Pabianickiej i al. Włókniarzy staną natomiast słupy, na których zostaną umieszczone obudowy na fotoradary

A teraz szukamy w we wlasnym interesie gdzie dokładniej :)

eny120 28-06-2006 07:26

Cytat:

Napisał Kaczuszka
skrzyżowania obok Manufaktury (Zachodnia - Drewnowska, -Ogrodowa i chyba jeszcze -Lutomierska), są obklejone kamerami... Sądziłam że to np. świetny pomysł na z "ręcznie" sterowaną sygnalizację

To nowszy sposób na automatyczne sterowanie sygnalizacja. Starszym bylo zatapianie w asfalcie pętli indukcyjnych wyczuwających obecność nad nimi stalowej konstrukcji samochodu.

Abdiel 03-08-2006 22:35

Witam!
jeśli chodzi o fotoradary to ładnie opisane są one tutaj.
Parę fotek na dodatek :)
Moze konkurencyjne forum, ale wazne, ze jest jak na dłoni!
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.