Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] czujnik poziomu płynu spryskiwaczy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=138768)

atwelp 03-09-2011 13:14

czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
mam foke 1.6 tdci 90km, z 2006 roku. komputer pokładowy pokazuje takie informacje jak: ostrzeżenie o gołoledzi, otwartych drzwiach i tylnej klapie, nie zapiętych pasach bezpieczeństwa, niskim poziomie paliwa, dystans, śr. zużycie, sr. predkosc, ale nie pokazuje info o braku płynu do spryskiwaczy, nie wiem czy ta wersja posiada taki czujnik a nie bede specjalnie sciagał koła i nadkola zeby to sprawdzić bo być może jest ale zabrudzony, dlatego uznałem że najpierw zapytam bo może ktoś wie coś na ten temat?

Matych 03-09-2011 13:18

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
Focus 2 nie posiada takiej funkcji

atwelp 03-09-2011 13:23

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
nie zgodze sie z tym ponieważ niektórzy mają, gdyby nie było to by nie pisali o tym w instrukcji obsługi. nie pytam czy mk2 ma taki czujnik bo to wiem ze niektóre mają...

atwelp 03-09-2011 13:35

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
jak to nie skoro piszą w instrukcji o tym to świadczy ze niektóre wersje mają

marek ampulski 03-09-2011 13:46

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
Mam focusa 1.8tdci 2005r. i posiada czujnik braku płynu do spryskiwaczy,zapala się żółta ikonka i sygnał dżwiękowy w chwili,gdy jest go bardzo mało i trzeba dolać.Pozdrawiam.

Matych 03-09-2011 13:47

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
Możesz się nie zgadzać i nie pytać -po raz drugi ci piszę że ford focus MK2 nie ma fabrycznie kontrolki płynu w zestawie wskażników ani czujnika w zbiorniczku a jeśli dalej twierdzisz że wiesz lepiej to powiedz w jakiej instrukcji bo ja przejrzałem dwie przed liftową i poliftową dwie książki i schematy elektryczne i nie widzę.ale mogę się mylić

atwelp 03-09-2011 13:51

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Matych 03-09-2011 13:59

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
Cytat:

Napisał marek ampulski (Post 1704125)
Mam focusa 1.8tdci 2005r. i posiada czujnik braku płynu do spryskiwaczy,zapala się żółta ikonka i sygnał dżwiękowy w chwili,gdy jest go bardzo mało i trzeba dolać.Pozdrawiam.

A gdzie ci się zapala ta ikonka i jaki ma symbol-na zegarach

Zwracam honor i przepraszam panowie są zbiorniczki z czujnikiem i bez ale teraz pytanie czy mam popsuty czujnik czy go nie mam w instrukcji wyczytałem że w poliftowych zegarach powinna zapalić się żółta dioda i pojawić się komunikat na wyś z sygnałem dzwiekowym a jak było na zegarach przed liftem.

atwelp 03-09-2011 14:14

Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
czasami lepiej sprawadzic ;] ale w porzo. czytałem że może być po prostu zabrudzony. pojawia się komunikat na komputerze i pomarańczowa dioda z tego co wiem.

kawiecDIY 03-09-2011 14:15

Re: Odp: czujnik poziomu płynu spryskiwaczy
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 1704127)
Możesz się nie zgadzać i nie pytać -po raz drugi ci piszę że ford focus MK2 nie ma fabrycznie kontrolki płynu w zestawie wskażników ani czujnika w zbiorniczku a jeśli dalej twierdzisz że wiesz lepiej to powiedz w jakiej instrukcji bo ja przejrzałem dwie przed liftową i poliftową dwie książki i schematy elektryczne i nie widzę.ale mogę się mylić

No ja posiadam fabrycznie, kurde rano dolalem plyn wiec narazie foty nie zrobie ( w przyszly weekend powinnienem miec znowu pusty zbiorniczek ), w kazdym badz razie na ekranie kompa - informacyjnym pomiedzy zegarami pojawia mi sie info o konczacym sie plynie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.