Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=133928)

nightec 26-06-2011 14:02

MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
Witam,

mam zamiar przesiąść się z Astry '99 na młodsze auto i poczytałem forum- przekonałem się do MK3. Fundusze max 25tys, do 5 lat. W oko wpadł mi MK3 w wersji Titanium z Gniezna. Do wczoraj był na auto-handlu za 24,5 tys jako TITANIUM:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Z tym, że był do rejestracji i opłat. Dzisiaj już jest tutaj 600 zł tańszy ale wersja PLATINIUM:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Niestety nie mam zdjęć ze starego ogłoszenia do porównania. 5 letnie auto i 125kkm przebiegu- dziwne ale zawsze jest iskierka nadziei :)

Z racji że jestem z Gdańska, wyprawa i tak mnie czeka ale chciałem spytać czy widoczne są jakieś zastrzeżenia (z fotek), a może to ktoś z fordclubpolska?

Jako alternatywę z opolskiego mam dużo tańszy do obejrzenia:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pawello99 26-06-2011 18:21

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
Też szukam takiego, ostatnio posprawdzałem na niemieckich stronach jakie mają przebiegi te Mondeo i za jakie pieniądze można je tam kupić. Powiem tyle te przebiegi aut sprowadzonych, za tą cenę są po prostu niemożliwe w 99,9% przypadkach!
Albo to wszystko co oferują w Polsce jest po dzwonach albo ma co najmniej 300 tyś. przebiegu.

klb 26-06-2011 21:47

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
Rożne są opinie o handlarzach z Gniezna i z WLKP, ja sam bylem w Gnieźnie i podróż była daremna, masz pol Polski do przejechania, a ten 3 jest z Kluczborka z mojego miasta jak gdzieś go spotkam to oglądnę i powiem co i jak

nightec 26-06-2011 22:01

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
Szczerze to byłbym bardzo wdzięczny. Pomijając ten fotel kierowcy to cena jest bardzo kusząca. Auto do zgarnięcia nawet w tym tygodniu. Nie dlatego że jestem napalony na zmianę auta a dlatego że mało jest MK3 z tym wyposażeniem. Co chciałbym o nim wiedzieć? Czy wizyta u blacharza będzie na początek? Wycieki oleju? Poza tym to co zwykle: koło dwumasowe czy już woła o remont, jak hamulce? Elektryka oczywiście w normie

Deryll 27-06-2011 22:16

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
A może DPF gratis. Ten rocznik ma już na bank ok 200k km a wiec DPF dokonał już żywota. Dlatego może cena jest kusząca. Jak kupowałem swojego mk3 miałem taki przypadek.

nightec 28-06-2011 12:25

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
Tutaj:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
przeczytałem że żywotność zależna jest od filtra. Komputer kontroluje wypalanie i przechodzi w tryb serwisowy (max 80km/h) kiedy już kończy życie. Niestety 80% czasu spędzam w korkach w 3miescie i wyjazd na 40km z prędkością >80km/h to musiałby być z konieczności.
Licząc koszty u mechanika+DBF to droga zabawa?

jareczek1980 28-06-2011 13:22

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
za tyle kasy nie kupisz dobrego egz z tego roku, chyba ze nie przeszkadzają ci auta które są minami

nightec 28-06-2011 20:19

Odp: MK3 Titanium/Platinium 2.0 prośba o pomoc w zakupie
 
"Problem" rozwiązał się sam- nieaktualne oba. Szukam w pomorskim. Dzięki za pomoc w każdym razie i zamykam temat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.