Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Ile kluczyków daje Ford ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=118902)

w115 04-01-2011 14:43

Ile kluczyków daje Ford ?
 
Witajcie,
Może i durne pytanie ale muszę wiedzieć ile kluczyków odbiera się przy odbiorze nowego auta. 1 czy 2? Sprawa się tyczy drugoseryjnego Fusiona z grudnia 2005. Koleś odkupuje od firmy poleasingowego i ma dostać 1 kluczyk i troszkę to dziwne. Nie powinien być jeden główny i jakiś zapasowy?

szmelcmax 04-01-2011 15:11

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Jak najbardziej dziwne. Nie spotkałem się jeszcze z opcja tylko jednego kluczyka w nowym aucie w XXI w.

dembi 04-01-2011 15:42

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Powinny być dwa kluczyki.

pacalycha 04-01-2011 16:21

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
witam
jest dwa jeden z pilotem a drugi zwykly bez pilota

kacper69 04-01-2011 20:15

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Przy aucie z 2004 roku były dwa kluczyki i dwa piloty, bo był firmowy centralny zamek i immobilizer.
Z tym , że jeden kluczyk jest MASTER , za pomocą niego można dorobić zapasowy .
Różni się od tego drugiego tym , że ma czerwony "wsadzik" w rączce, a ten drugi ma niebieski.

Errata 04-01-2011 20:28

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Jak nie masz dwóch kluczy, masz kłopot z ubezpieczeniem w razie " odpukać " kradzieży.

w115 04-01-2011 20:51

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Dziękuję Wam za odpowiedzi, tylko potwierdziliście to o czym myślałem.
Tylko pojawia się problem. Leasigodawca twierdzi że nie ma drugiego kluczyka bo "klucze zostały odebrane przez leasingobiorcę w dniu wydawania pojazdu w salonie" natomiast leasingobiorca (pracodawca kolegi - koleś odkupuje auto od swojej firmy po zakończeniu lea) twierdzi że kluczyka drugiego nie ma. Ktoś tu kłamie tylko jeszcze nie wiemy kto. Co do ubezpieczenia to auto miało przez pięć lat pełny pakiet ponieważ to auto leasingowe i ubezpieczenia ac, kr i nnw być musi bo to narzuca leasingodawca.
Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z leasingami (szczególnie chodzi o firmę fau be lizing - piszę specjalnie fonetycznie żeby nie było że walę reklamę ;-) )

kacper69 07-01-2011 14:47

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Ja mam pewne doświadczenie z lizingami i autami z lizingów.
Nigdy się nie zdarzyło , żeby autoryzowany sprzedawca sprzedał auto z jednym kluczem .
Jeżeli masz dostęp do dokumentów pierwszego przejęcia auta przez użytkownika, to tam powinno być wyszczególnione ile kluczy dostał użytkownik.
W moich dokumentach tak jest.
Prawdopodobnie użytkownik tego auta zgubił klucz i teraz coś kombinuje, bo zmiana wszystkich zamków i immobilaizera jest troszkę droga.

daniel33312 07-01-2011 18:27

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Moje auto tez jest po leasingu i dostalem 1 kluczyk. Zglosilem to w pzu i problemu z ubezpiecznieniem nie bede miec

pawel182 08-01-2011 00:41

Odp: Ile kluczyków daje Ford ?
 
Do nowych Focusów wiem że dawali jeden kluczyk a drugi można było dokupić za 150zł :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.