Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   A tyaki ładny był. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=118009)

wacek_pl 22-12-2010 20:18

A tyaki ładny był.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] wypadek z przed miesiąca u mnie w miesicie, chłopak 19 lat po dwóch piwach przeżył, kierowca busa też przeżył tylko nogę miał zaklinowaną.

FrogsterPL 22-12-2010 20:26

Odp: A tyaki ładny był.
 
Heh, autor filmiku to mój kumpel, pracuje w tej pomocy drogowej. Ogólnie jak czasem opowiada to głowa mała... Zresztą, na filmie ładnie widać.

Swoją drogą - 150 km/h, silnik z Passka wypadł, a kabina się nie zgniotła - szacunek. Ciekaw też jestem, czy już był jakiś wyrok w tej sprawie, czy znowu, jak to w Polsce, będzie się to ciągnąć latami.

wacek_pl 23-12-2010 06:13

Odp: Wypadki w twoim miesicie.
 
wypadek w Kozlu, z nadmierną prędkoscią przebił się przez barierke i wpadł do Odry. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TOMAS 23-12-2010 07:42

Odp: A tyaki ładny był.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Szczecin, coś te BMW ciagnie do wody

mkaminski100 23-12-2010 08:20

Odp: A tyaki ładny był.
 
Cytat:

Napisał FrogsterPL (Post 1563829)
...
Swoją drogą - 150 km/h, silnik z Passka wypadł, a kabina się nie zgniotła - szacunek. Ciekaw też jestem, czy już był jakiś wyrok w tej sprawie, czy znowu, jak to w Polsce, będzie się to ciągnąć latami.

Akurat tak trafil i w sumie to przy tej predkosci to sie "przetarli" o siebie. Zreszta widac to na vanie, ze prawie pol boku ma wytarte.
Trafiliby sie przodem i nie byloby tak rozowo.
Pisze to dla dzieciakow ktorzy patrza na takie auta i wbijaja sobie potem do glowy, ze po zderzeniu z duza predkoscia wyjdzie i sie otrzepie.

subratri 23-12-2010 11:16

Odp: A tyaki ładny był.
 
a tego paska no na czym on zaczepił?? to już tylko w Polsce jest możliwe żeby wlec samochód za urwane koła. Wrzucili film ku przestrodze, a sami co robią??

DomeloTDCI2.0 23-12-2010 17:52

Odp: A tyaki ładny był.
 
"A taki ładny był"

To tylko VW ;) Fakt że trochę kosztuje, ale mi tam od czasu kiedy mamy właśnie takiego passata aut tej marki nie szkoda :P

t-przemek 24-12-2010 14:10

Odp: A tyaki ładny był.
 
Moim zdaniem to ten pasek był "pospawany" byle by sprzedać, ponieważ to było bardziej obtarcie niż czołówka, a żeby silnik wyleciał z ramy to szok ;) Podejrzewam że pasat przeżył swoją drugą śmierć. :razz:

mkaminski100 24-12-2010 15:35

Odp: A tyaki ładny był.
 
Przy 150km/h? I wez pod uwage na czym trzyma sie silnik - 2-3 gumowe gruszki, polosie (ktore i tak wyskakuja), rura wydechowa i troche kabli.
Uderzyli sie wlasciwie naroznikami, wiec silnik polecial dalej...

t-przemek 24-12-2010 16:17

Odp: A tyaki ładny był.
 
w sumie to może i masz rację, zapomniałem o sile pędu 8) zwracam honor:wink:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.