Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113034)

lukiwu 24-10-2010 11:30

zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
Witam, mam problem, pewnie wy też go macie bądź mieliście. Podczas używania wycieraczek na szybie przedniej podczas jazdy płyn do spryskiwaczy leci nie kanalikiem w dół lecz po bocznych szybach(tj kierowcy i pasażera) brudząc je całkowicie. Czy daliście już sobie radę z tym problemem, jeśli tak to dajcie znać jak, może jakieś dodatkowe lotki bądź piórka na wycieraczkę?
pozdrawiam lukiwu.

leszcz 24-10-2010 12:46

Odp: zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
Cytat:

Napisał lukiwu (Post 1528494)
Witam, mam problem, pewnie wy też go macie bądź mieliście. Podczas używania wycieraczek na szybie przedniej podczas jazdy płyn do spryskiwaczy leci nie kanalikiem w dół lecz po bocznych szybach(tj kierowcy i pasażera) brudząc je całkowicie. Czy daliście już sobie radę z tym problemem, jeśli tak to dajcie znać jak, może jakieś dodatkowe lotki bądź piórka na wycieraczkę?
pozdrawiam lukiwu.

Niestety to standard. Możesz zakupić owiewki . Mam takie na sprzedaz bo mojej zonie nie przypadło to do gustu. Pozdr Leszcz

Bery60 24-10-2010 17:47

Odp: zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
witam! ja mam owiewki ale niestety niezapobiegniesz temu:lol: mimo wszysto plyn ze spryskiwaczy dalej leci na boczne szyby.

pozdro

butel 24-10-2010 19:58

Odp: zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
Temat już chyba był wałkowany na forum, napiszę tylko że też mam założone owiewki i jest troszkę lepiej ale nie załatwia to sprawy w 100%.

Pzdr.

marekce1 24-10-2010 19:59

Odp: zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
Może w wersji po lifcie jest jakiś patent na to. może trzeba poczekać na opinie uzytkowników najnowszych mondeo- ciekawe, czy ford te usterke usunął- jeśli tak- to jak, to może da radę przenieść ten patent do naszych aut. pozdro

donpedro60 24-10-2010 20:32

Odp: zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
Ja tego nie zauwazam.:mrgreen:

wojtbf1 24-10-2010 21:41

Odp: zacieki na szybach bocznych podczas działania wyciraczek
 
Cytat:

Napisał butel (Post 1528771)
Temat już chyba był wałkowany na forum

Na pewno...... [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
od 117 postu.......


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.