Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Skrzypiące fotele - usterka znana - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną ) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107357)

zagor 12-08-2010 11:44

Skrzypiące fotele - usterka znana - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
witam.

czy komuś udało się wywalczyć skutecznie naprawę skrzypienia foteli , lub we własnym zakresie zlokalizował gdzie skrzypienie następuje i je usunął - odgłos staje sie coraz bardziej wkurzający szczegolnie w miescie bo skrzypi przy ruszaniu i hamowaniu . . .


może komuś udało się w ASO znaleźć serwisanta który to słyszy bo u mnie wszyscy mają coś ze słuchem :) wszyscy słyszą tylko nie oni ;)

ostatnio podłubali , coś dokręcili ale nic się nie zmieniło . jak to wygląda u Was ?

Rapalek 12-08-2010 20:58

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
witaj w klubie.......srzypiących burdel foteli
może w przyszłym tygodniu bede z tym w aso.
.........tylko ciekawe czy dotre...............bo ostatnio mam problemy z czasem, odkupie trochu

zagor 12-08-2010 22:29

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
Oby w Twoim ASO mieli lepszy słuch niż w moim , będę wdzięczny za info czy udało się usunąć burdelowy skrzyp ;)

zagor 26-08-2010 11:36

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
HUUURRRA ! zrobione ! nie skrzypią , pytanie tylko na jak długo :) przetestuje i dam info w razie pomyślnych testów, narazie 800km i cisza ;)

Rapalek 27-08-2010 04:50

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
Zagor......daj namiary na twój serwis to i moje fotele podjadą hehhe

zagor 30-08-2010 07:01

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
EuroCar Kraków ale pomogło tylko na kilka dni , "kolejna operacja " która pomogla na dłużej to - kup biały smar w srayu ( koniecznie biały ) .
i delikatnie popsikaj szyne fotela szczegolnie od strony drzwi , oraz delikatnie w okolicy wałka gumowego koloru białego + w okolicy nitów elementów które "wchodzą" w szyne czyli te "łapki" fotela na których włazi do szyny. najlepiej wieczorkiem zostaw na noc niech nośnik smaru wyparuje... mam nadzieje ze pomoze . aktualnie od smarowania 1500 km i jak narazie odpukać cichutko :)

fordmen 02-09-2010 21:38

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
Cytat:

Napisał zagor (Post 1489816)
witam.

czy komuś udało się wywalczyć skutecznie naprawę skrzypienia foteli , lub we własnym zakresie zlokalizował gdzie skrzypienie następuje i je usunął - odgłos staje sie coraz bardziej wkurzający szczegolnie w miescie bo skrzypi przy ruszaniu i hamowaniu . . .


może komuś udało się w ASO znaleźć serwisanta który to słyszy bo u mnie wszyscy mają coś ze słuchem :) wszyscy słyszą tylko nie oni ;)

ostatnio podłubali , coś dokręcili ale nic się nie zmieniło . jak to wygląda u Was ?

JEST AKCJA SERWISOWA NA TĄ USTERKE !!, więc bez łaski muszą ją usunąć

Rapalek 03-09-2010 05:58

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
fordmen....skąd wiesz że jest Akcja na to?

qr.. skąd ja mam takie rzeczy wiedzieć?

P.S
Twoje cacko po gliwicach szura?

zagor 03-09-2010 06:33

akcje serwisowa dla konkretnego samochodu mozna sprawdzic po VIN,
podaj VIN a powiem Ci czy Twojego cacka to tez dotyczy ;)

w moim np nie pokazuje zadnych akcji serwisowych , wiec pytanie fordmen- skad masz takie newsy ?

Rapalek 03-09-2010 07:40

Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )
 
zagor..........jak to sprawdzasz?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.