Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   Wzrost popularności Kugi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=100059)

wacek1 11-05-2010 11:00

Wzrost popularności Kugi
 
Rekordowa sprzedaż forda kugi w tym roku. Co o tym myślicie?
Podsumowanie wyników sprzedaży styczeń-kwiecień 2010r:
- Ka - 229 szt
- Fiesta - 1.180 szt
- Fusion - 331 szt
- Focus - 3.143 szt
- C-MAX - 69 szt
- Kuga - 747 szt
- Mondeo - 1.706 szt
- S-MAX - 232 szt
- Galaxy - 120 szt
- Ranger - 81 szt
- Fiesta VAN - 69 szt
- Connect - 158 szt
- Transit - 1.044 szt




Źródło: Ford Polska

Rapalek 11-05-2010 13:53

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
i moja Kuga też w tym jest.
Wg mnie kicha, wole jeżdzić małopopulrnym autkiem.
za dużo sie tych Kug robi na mieście.............beeeeeeee

takitam 11-05-2010 14:50

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
- Kuga - 747 szt i z tego 700 w kolorze czarnym, więc na śląsku sie wyróżniam :619:

poza tym cos mało ka sie sprzedało, a tego jeździ trochę na drodze, c-max tak słabo ze aż dziw bierze to świetny rodzinny samochód .

b@rth 11-05-2010 16:58

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1433908)
- Kuga - 747 szt i z tego 700 w kolorze czarnym, więc na śląsku sie wyróżniam :619:

poza tym cos mało ka sie sprzedało, a tego jeździ trochę na drodze, c-max tak słabo ze aż dziw bierze to świetny rodzinny samochód .

ja tez nie mam problemu, nie dosc ze srebrna jest chyba jedna z niewielu to jeszcze u mnie tego tyle nie ma, wrecz zaryzykowal bym stwierdzenie ze wcale nie ma, a jak na slask zajade to co kawalek jakas czarna jedzie ...

... jak odbieralem swoja ... ktora w tych 747 tez sie miesci, to pan w salonie powiedzial ze na 10 aut odbieranych 4 to Kugi ... /i wszystkie czarne/

wacek1 12-05-2010 05:57

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
bo czarne najładniejsze :P b@rt jak ciagle czarna kuge na slasku widzisz to ja :) zatrąb na drugi raz hyhy codziennie kolo mojej pracy mijam jedna czarną, jedną grafitową i nieraz zdarza sie rdzawa haha a przejechalem cala Lodz i okolice i ani jednej nie widzialem.

Tez jestem zaskoczony sprzedaza Cmaxa kiedys sie do niego przymierzalem, ale wtedy cena byla wysoka. Moze czekaja na nowego

Rapalek 12-05-2010 06:30

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
Jeżdżę po pomorskim i moge wam powiedzieć że tam KUG wogóle nie ma. Gdańsk-Sopot.....szczęście spotkać KUGę. Za to Q7 i Q5 i cayene to jak kiedyś maluchów...idzie w setki.
No na śląsku faktycznie, szczególnie w Gliwicach.......rano zawsze jedziemy w trójke hehehheh dwie czerne i jedna czerwona!
Co pociesza to to że żadna nie ma ksenonków i panoramy.............!

wacek1 12-05-2010 09:54

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
rapalek na pocieszenie sobie powiem, ze zadna nie ma takiej anteny jak moja :P

Lelon 12-05-2010 10:14

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
Cytat:

Napisał wacek1 (Post 1434461)
bo czarne najładniejsze

zgadzam się


Cytat:

Napisał wacek1 (Post 1434461)
Tez jestem zaskoczony sprzedaza Cmaxa kiedys sie do niego przymierzalem, ale wtedy cena byla wysoka. Moze czekaja na nowego


również się zgadzam. W czasopismach motoryzacyjnych widać już zdjęcia nowego modelu C-Maxa więc ludzie nie chcą kupować modelu, który zaraz będzie nieaktualny.

boncio 12-05-2010 12:33

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
Cytat:

Napisał wacek1 (Post 1434461)
bo czarne najładniejsze :P b@rt jak ciagle czarna kuge na slasku widzisz to ja :) zatrąb na drugi raz hyhy codziennie kolo mojej pracy mijam jedna czarną, jedną grafitową i nieraz zdarza sie rdzawa haha a przejechalem cala Lodz i okolice i ani jednej nie widzialem.

Eee nie przesadzaj. Ja codziennie mijam grafitową w drodze do i z pracy, ale to poza Łodzią, a jak jadę do centrum to jakaś zawsze się znajdzie. Ale racja, że mało ich w okolicy, niemalże pojedyncze sztuki.
Ja też bym brał ciemną, ale grafitową.

dumdum1988 12-05-2010 14:33

Odp: Wzrost popularności Kugi
 
Posiada ktos biala individual? Albo zdjecia bialej? Jak ta perla sie sprawuje, bo niektore biale auta wygladaja brzydko lekko zabrudzone juz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.