Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zakup mondeo mk4 benzyna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=207899)

jarhel74 09-07-2014 20:06

Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Jak w temacie- szukam mondka mk4 w benzynie i hatchbacka. Budżet- do 30 tys .
Wpadły mi w oko 2 szt. Czy szanowne grono może coś powiedzieć na podstawie zdjęć, czy warto się w ogóle nimi interesować, a może ktoś już oglądał?
1. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Z takim wyposażeniem wydaje mi się trochę za tani, no i przebieg też niski.
2.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ten to krajówka, podobno serwisowany w aso więc przebieg do sprawdzenia, bo mocno niski.
Wszystkie uwagi mile widziane, oprócz narzekania na wybór silnika :D

xander! 10-07-2014 11:20

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
1. Skoro dwa dni w kraju to zadzwoń tam gdzie była kupiona i potwierdź przebieg albo generalnie spytaj o te auto, może coś powiedzą.

2. To 1.6 benzyna pytanie czy odpowiada Ci taki silnik w Mdo.

RafałB 10-07-2014 11:48

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Krótko i tematycznie (jak to mówią:)): Ten 1szy: nZa mała kasa za duży wypas,za mały przelot = nie realne....zmień model albo kaske dorzuć bo inaczej będzie bieda...

Rob^ 10-07-2014 15:29

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Salon Forda Wikar w Nowym Sączu ma tera takie autko do sprzedania -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

krzych002 10-07-2014 20:31

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Co się dzieje:pomysl:... przysalonowe komisy z cenami poniżej 30k..

Cytat:

Napisał jarhel74 (Post 2239050)
Wszystkie uwagi mile widziane, oprócz narzekania na wybór silnika

ja taki kupisz (1.6) to sam będziesz narzekał na wybór silnika:P

jarhel74 10-07-2014 21:05

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Auto nie dla mnie- ale szukający jest już w miarę statecznym człowiekiem, więc raczej nie będzie narzekał na małą moc przy 1.6 (nauczony cierpliwości przy blaszance berlingo z silnikiem 1.1 i 600 kg na pace :619: )
Kombi niestety odpada- są 3 założenia: cena, silnik benzynowy i buda 5 drzwiowa (o dobrym stanie auta nie wspominam ;) )

Usefull 10-07-2014 21:11

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
przy takich założeniach ten nr 2 byłby w sam raz , lepiej szukać przy salonach , bardziej pewny zakup , fakt - troche drożej ale jakby co to jest do kogo zastukać - salon nie zwinie się z dnia na dzień

Rob^ 11-07-2014 07:32

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Cytat:

Napisał jarhel74 (Post 2239739)
Kombi niestety odpada- są 3 założenia: cena, silnik benzynowy i buda 5 drzwiowa (o dobrym stanie auta nie wspominam ;) )

Kombi z Wiakar spełnia wszystkie 3 założenia ;)
tani
benzyna
5 drzwi

A jak ktoś raz kupi kombi to już mu tak zostanie :D

actchris 11-07-2014 18:40

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Podepnę się pod temat jeśli autor nie ma sprzeciwu :)

Co takiego jest złe w 1.6 benzyna (wiem spalanie prawie takie samo jak 2.0 a mocy mniej) ale czy do jazdy w mieście 95% (warszawa ale obrzeża nie centrum) + raz w roku wyjazd na wakacje. Czy taki silnik był by ok ? nie ma jakiś ukrytych wad że za 5 min coś w nim padnie a naprawa xxxx tyś ?
Niestety wypadły mi extra koszty i chcę coś kupić do 30 tyś, tylko salon PL i tylko Warszawa (nie mam czasu jeździć po świecie :)

Rob^ 11-07-2014 20:16

Odp: Zakup mondeo mk4 benzyna
 
Cytat:

Napisał actchris (Post 2240181)
Co takiego jest złe w 1.6 benzyna ....

W sumie nie ma nic złego .... poza tym że ma dokładnie 50% mocy potrzebnej do w miarę fajnej jazdy Mondeo MK4 ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.