Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] aktualizacja dla sync 3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264180)

analyzator 02-05-2018 17:04

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Aktualizacja wykonała się w 23 minuty. Z pozytywnych zmian to.. możliwość przesuwania palcem pozycji pliku mp3 co wreszcie pozwala skoczyć szybko do jakiegoś punktu w nagraniach koncertów.

Ktoś coś - dalej nie wyszukuje mi aplikacji a mam na telefonie, podłączonym po bt, np nawigację Waze - to chyba powinno odszukać ?

leszcz 02-05-2018 18:57

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał analyzator (Post 2973698)
podłączonym po bt, np nawigację Waze - to chyba powinno odszukać ?

po kablu idzie i Android Auto jak i Waze

analyzator 02-05-2018 21:24

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Po kablu android auto latało dobrze i na v2.3 ale liczyłem, że applink poleci po BT bez podpinania. Na kablu sobie nawiguję pięknie - myślałem o czymś do miasta gdzie nie martię się o baterię telefonu a na 15 minut nie ma sensu wyjmować z torby telefonu itd ;)

Działać coś powinno po BT w ogóle poza samym telefonem? :)

leszcz 02-05-2018 21:30

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał analyzator (Post 2973820)
że applink poleci po BT bez podpinania.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

poleci poleci jak masz odpowiedni sprzęt

SQBI 05-05-2018 13:52

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Aktualizacja przeszła bezproblemowo, ze starej wersji 2.0 bezpośrednio do 3.0.13 :one:
Cała zabawa trwała pół godziny.

jacusslavus 06-05-2018 17:40

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Troche problem, wsunąłem pena z wyądrębionymi plikami gz. I nic, komunikat, brak odczytu, nieznane pliki, itp. Pytanie, czy mam wgrać na pena to co pozostaje po rozpakowaniu czyli cały folder SYNC3UpdatePackageA? Nic mi nie idzie, jeśli chodzi o aktualizację...

z:

SQBI 06-05-2018 18:34

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Wgrywasz zawartość pobranego archiwum (folder i dwa osobne pliki) i tylko to ma się znaleźć na nośniku, bez żadnego folderu nadrzednego, o którym piszesz.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

jacusslavus 06-05-2018 19:37

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Cytat:

Napisał SQBI (Post 2975301)
Wgrywasz zawartość pobranego archiwum (folder i dwa osobne pliki) i tylko to ma się znaleźć na nośniku, bez żadnego folderu nadrzednego, o którym piszesz.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

dzięki, probuje….

FocST 07-05-2018 10:32

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Jesli posiadacie MAC'a to najlepiej jest pozyczyc od kogos system z windowsem - bo niestety u mnie wszystkie proby instalowania systemu 3.0 sie nie udaly. Glownym problemem jest zly format plikow (nawet nie kwestia formatowania dysku USB - ale samego od zip'owania sciagnietych plikow).
Po wykonaniu operacji na Windowsie - caly proces przebiegl bez najmniejszych problemow.

Pozdrawiam

SQBI 07-05-2018 11:25

Odp: aktualizacja dla sync 3
 
Chyba większość robi to na Windowsie? Ja pobierałem menedżerem pobierania (IDM), rozpakowałem WinRAR'em, format exFAT z domyślnym rozmiarem jednostki alokacji (wybieramy 'domyślny' z listy). Pen 32GB.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.