Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   JAK OCENIACIE TEN SAMOCHÓD (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=21805)

leonpolarny 26-02-2007 20:13

JAK OCENIACIE TEN SAMOCHÓD
 
Witam,

Mam do Was pytanie. Co sądzicie o tym samochodzie???

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Poszukuję Mondeo z silnikiem TDDI 115 KM i aktualnie śledzę oferty pojawiające się w internecie. Znalazłem tego mondziaka i potrzebuję rady.

Kamil

jagrall 26-02-2007 20:22

na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie, wyposażenie też całkiem całkiem ale i tak nie kupiłbym go bez wizyty w serwisie

leonpolarny 26-02-2007 20:34

A cena nie wydaje się Wam wysoka? Doliczając jeszcze koszty rejestracji to chyba ciut drogo jak za ten rocznik...

mondzio III 26-02-2007 20:59

co do przebiegu to nie był bym pewny czy tyle ma
za mocno wytarta guma na pedale sprzęgła

barylkaq 26-02-2007 21:00

cena za duza, ten rocznik to 26-27 tys na gotowo.

karex 26-02-2007 21:00

Co do ceny to nie wiem, nie orientuję się.
Nie mam jakiś tam zastrzeżeń. Zastanawia mnie tylko jedno - oto kolejny Niemiec, który kupił sobie auto diesla (droższego od benzynowego) po to by nim w niedzielę jechać do kościoła. Wystarczy wejść na Niemieckie strony i zobaczyć jakie te auta tam mają przebiegi, a jakie potem u nas :fcp24

Zawika 26-02-2007 21:08

Jak on jest sprowadzony dwa dni temu, to kiedy były robione te zdjęcia :fcp27 . Coś trawa za zielona :fcp26 .
Furka fajna. A ten rocznik w dobrym stanie to 30 tysiaków prawie chodzi. A znaleźć nie łatwo. :fcp15

leonpolarny 26-02-2007 21:44

Rzućcie okiem czy on ma podgrzewaną szybę przednią. Czy przełącznik jej ogrzewania nie powinien być po lewej od zegarka w konsoli środkowej?????

Marek92248 26-02-2007 21:56

Tak, powinien być po lewej stronie.

pluto777 26-02-2007 22:43

Nie widzę w ogłoszeniu informacji o książce serwisowej (najczęściej ginie gdy ktoś chce zatuszować przebieg)
Za tą cenę dokładnie bym sprawdził samochód, począwszy od turbiny, poprzez paski, a na tarczach i klockach zakończywszy plus oczywiście całe zawieszenie.
Zakładając, ze przebieg jest autentyczny, to należało by (jeśli jeszcze nie był) wymienić pasek wieloklinowy (wymiana co 60k km) (koszt w ASO 250),
Samochód nie ma „błotochronów” z przodu, prawdopodobnie na dole progów nie ma już lakieru i może wystąpić korozja (wiem z doświadczenia).
Sprawdzić dolne ranty drzwi pod kątem korozji.
Nie ma zaślepek lub przycisków od podgrzewania foteli, ciekawe czemu...
Można by jeszcze kilka rzeczy wymienić, w każdym razie nie wierzył bym w ogłoszenia typu "wystarczy lać paliwo i jechać", bo można za daleko nie odjechać.
Pozdr.
PS. nie spiesz sie, za taką kase mozna kupić coś w dobrym stanie. Ja swojego szukałem dobre trzy miesiące codziennie przeglądając oferty i co ciekawsze samochody ogladając.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.