Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Autoalarm - sensowny wybór na zabezpieczenie auta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=158291)

lares7106 22-05-2012 18:42

Autoalarm - sensowny wybór na zabezpieczenie auta
 
Chcę założyć w moim samochodzie alarm. Chodzi mi głównie o ochronę pojazdu przed kradzieżą, jak i próbą wybicia szyby - wymontowaniem nawigacji Denso, czy kradzieżą alufelg bo same zabezpieczające śruby to nie to samo co wycie alarmu i zwrócenie uwagi sąsiadów co się dzieje że auto sąsiada z bramy obok wyje i wyje.

I tu pytanie do Was, jaki alarm powinienem zamontować, chodzi mi o doradzenie marki alarmu, lub jakiś wskazówek i rad na co patrzeć przy wyborze alarmu w moim mieście.

Rozglądałem się orientacyjnie za alarmami na allegro, wybor duży i szeroki.
Może ktoś z Was kupował któryś z alarmów będących na allegro i może wydać swoją opinie na temat zakupu.

zbys24 22-05-2012 19:04

Odp: Autoalarm - sensowny wybór na zabezpieczenie auta
 
mocno podobny temat : :!: :568:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

lares7106 22-05-2012 19:39

Odp: Autoalarm - sensowny wybór na zabezpieczenie auta
 
w którym nic nie ma...

zbys24 22-05-2012 20:42

Odp: Autoalarm - sensowny wybór na zabezpieczenie auta
 
Są podane dwie marki alarmów!!!
Cytat:

Napisał lares7106 (Post 1831194)
wyborze alarmu w moim mieście.

A co to za miasto!? I czy to w ogóle ma jakieś znaczenie co do funkcjonalności alarmu?!
Cytat:

Napisał lares7106 (Post 1831194)
Rozglądałem się orientacyjnie za alarmami na allegro, wybor duży i szeroki.

Sam będziesz montował? Chyba że jesteś elektromechanikiem!!
Ludziska montują prawie wszystko co jest na rynku, od najtańszych po wymyślne i drogie. A samochody i tak giną lub są okradane.
Moja propozycja To jedź do jakiegoś sprawdzonego zakładu który sie zajmuje takimi sprawami i tam założą Ci coś 'dobrego ". Dobrego dlatego w cudzysłowie, bo nie ma zamkniecia na złodzieja. Jest tylko dobre samopoczucie właściciela obiektu, że sobie go zabezpieczył.
A jak już bardzo chcesz to Magicar 440, Stig ( w różnych opcjach), Cobra, Vulkan, Tajfun. Wszystkie są do siebie podobne. i w podobnym zakresie cenowym. Są i wiele droższe, ale patrz podkreślone. :)

Alecki 27-05-2012 20:09

Odp: Autoalarm - sensowny wybór na zabezpieczenie auta
 
Poczytaj tu, jak skutecznie zabezpieczyć auto:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.