Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Lusterka elektryczne z anglika (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91532)

gofer111 12-02-2010 08:57

Lusterka elektryczne z anglika
 
Witam,
szukałem na forum, ale nie znalazłem podobnego tematu. Użytkowniczka cienio sprzedaje Mondeo w wersji angielskiej, chciałbym zakupić lusterka do swojego Mondeo (posiadam manualne).
Moje pytanie brzmi czy manualne lusterka mogę zamienić na elektrycznie sterowane z przełącznikiem z wersji angielskiej? Czy te lusterka są takie same?

Pozdrawiam

eng 12-02-2010 09:33

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
W MK3 różnią się tym, że lusterko z "martwą strefą" jest po drugiej stronie, ale można to rozwiązać kupując po prostu właściwy wkład europejski. Poza tym lusterka niczym się nie różnią. Pewnie w mk2 jest podobnie.

wytryh 12-02-2010 10:39

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
ja mam lusterka manualne od anglika i za cholerę nie idzie ich ustawić. W luźnych punktach dobrze widać ale z fotela pasażera, pozdro

eng 12-02-2010 10:57

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
Bo wkłady luster trzeba zmienić na europejskie.

gofer111 12-02-2010 11:37

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
Witam,
dzięki za odpowiedź. Chyba jednak kupię lusterka od Użytkowniczki cienio, również ze względu na kolor lusterek pasuje do mojego nadwozia. Najwyżej wkłady luster wymienię np. na takie:
P: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
L: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Powinny pasować.
Mam nadzieje, że nie ma różnic w wersji angielskiej w kostce obudowy lustra do podłączenia elektryki.

A joystick do sterowania lusterkami były chyba takie same?? W wersji angielskiej jak i Europejskiej??

Pozdrawiam

pawulons 12-02-2010 12:16

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
Cytat:

Napisał eng (Post 1360730)
Bo wkłady luster trzeba zmienić na europejskie.

Nie jestem pewien czy to tylko chodzi o wkłady luster. Gdzieś, kiedyś słyszałem, że lusterka te, pomimo obudowy takiej samej jak wersja europejska, mają inny kąt montażu lustra - czy coś w tym stylu i nie bardzo w nich widać. Ale nie jestem tego pewien więc jeśli się mylę, to sorki :D

jarosz100 12-02-2010 18:54

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
kolego gofer111 co za bzdury piszesz czy angole mają inne oczy niż polacy??? ja u siebie tylko szkło wymieniłem. Obudowa angielska bo pod kolor europejskiej nie znalazłem

jarosz100 12-02-2010 18:56

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
sorki to tyczyło się do kolegi pawulons.

gofer111 12-02-2010 19:35

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
Dzięki za odpowiedzi. Kupuję lusterka i joystick od Pani cienio.
Ps. jarosz100 wymieniałeś tylko wkład lusterka po stronie kierowcy czy po stronie pasażera też??

Pozdrawiam

pawulons 15-02-2010 19:05

Odp: Lusterka elektryczne z anglika
 
Cytat:

Napisał jarosz100 (Post 1361134)
kolego gofer111 co za bzdury piszesz czy angole mają inne oczy niż polacy??? ja u siebie tylko szkło wymieniłem. Obudowa angielska bo pod kolor europejskiej nie znalazłem

Cytat:

Napisał jarosz100 (Post 1361141)
sorki to tyczyło się do kolegi pawulons.

oczy pewnie mają takie same, chodzi o to, że jak w angolu kierowca siedzi na prawym fotelu i patrzy w lewe lusterko to musi mieć je pod innym kątem niż kierowca siedzący na lewym fotelu. O nic innego nie chodzi. Mnie to przekonuje Ciebie nie musi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.