Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=163925)

kstilger 19-08-2012 14:27

Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie szukać modułu, który wykrywa bierny kluczyk odpowiedzalny za tylna część auta i jak się do tego modułu dostać?

Moje kluczyki przestały być wykrywane w tylnej części pojazdu.

tedi_k 19-08-2012 21:49

Odp: Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał kstilger (Post 1865585)
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie szukać modułu, który wykrywa bierny kluczyk odpowiedzalny za tylna część auta i jak się do tego modułu dostać?

Proszę bardzo - gdzie szukać. Jak się dostać trzeba już sobie samemu dopowiedzeć.
Obrazek (autorstwa FORD dla Rosji) zaczerpnąłem z rosyjskiego forum - tam jest chyba wszystko:D
Coby kolega nie musiał sobie przypominać rosyjskiego albo szukać tłumacza;) :
wygląda na to, że chodzi o tylną antenkę oznaczoną nr 6 i tak na oko winna ona być pod tylną kanapą. Może także być winna antenka na tylnym pasie oznaczona nr 5.

kstilger 20-08-2012 08:41

Odp: Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 1865764)
wygląda na to, że chodzi o tylną antenkę oznaczoną nr 6 i tak na oko winna ona być pod tylną kanapą. Może także być winna antenka na tylnym pasie oznaczona nr 5.

Dzięki, dziś sobie popatrzę. Pamiętam, że pod tylną kanapą idą jakieś kable, może to to:) Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć jak rozpoznać antenki to byłoby super.

tedi_k 20-08-2012 11:07

Odp: Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
Cytat:

Napisał kstilger (Post 1865873)
Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć jak rozpoznać antenki to byłoby super.

Przecież na rysunku obok podanych numerów masz widoczny kształt antenki. Co Ci jest więcej potrzebne?

erniio 20-08-2012 23:15

Odp: Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
ogólnie cały moduł masz po lewej stronie w boczku zamykanym na ten cypelek, jak go odłaczysz to nic nie bedzie działalo nawet centralny zamek jedyne co to bedziesz mogl uruchomic auto kluczem

kstilger 21-08-2012 07:40

Odp: Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
Dokopałem się do antenki schowanej w styropianie, modułu z przekaznikami w bagażniku po lewej stronie (ten obrazek jest chyba dla auta z kierownicą po prawej stronie, bo umnie jest na odwrót) Wszystko wydaje się być podłączone, wtyczki wyglądają dobrze, miałem nadzieję, że prościej się zorientuję w czym problem. To czego jeszcze nie sprawdzałem to stan antenki koło progu załadunki ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać.

erniio 21-08-2012 09:56

Odp: Wykrywanie biernego kluczyka tylna klapa
 
Spróbuj jeszcze sam zaprogramować od nowa piloty


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.