Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=307808)

lukas2306 12-10-2018 11:54

Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)
 
Witam.
Mam problem z gniazdami zapalniczek. Otóż, potrzebuję podłączyć wideo-rejestrator i CB właśnie do zapalniczki lecz problem polega na tym, że zasilanie jest cały czas, a to sprawia duże utrudnienia.
Jeszcze jedno, w wideo-rejestratorze mam również kamerę wsteczną i gdy jest podłączona strasznie sieje zakłócenia w CB.

Z góry dzięki.

Hansolo 12-10-2018 11:57

Odp: Zasilanie gniazd zapalniczek MK5
 
Sprawdziłeś czy jest cały czas ? Podłącz , zamknij samochód i sprawdź po 45 min, godzinie . Tylko przez szybę patrz czy jest zasilanie, bo jak otworzysz centralny to na pewno będzie. Co do zakłóceń to zasilacz kamery chyba sieje . Miałem tak w MK4 . Tani zasilacz do ładowania telefonu siał tak, że i radio i CB głupiały.

arturek 12-10-2018 12:57

Odp: Zasilanie gniazd zapalniczek MK5
 
Witam

Spróbuj użyć do zasilania coś podobnego

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1N8SCg...pg_640x640.jpg


pozdrawiam
Arturek

lukas2306 12-10-2018 13:46

Odp: Zasilanie gniazd zapalniczek MK5
 
Bez sensu czekać godzinę, ma się wyłączyć po wyłączeniu zapłonu. Na początku jak chciałem podłączyć miałem tak samo, czyli zasilanie w gniazdkach cały czas. Parę dni wcześniej jak podpinałem kamerę o dziwo po wyłączeniu zapłonu zasilanie w zapalniczce uciekało. Dzisiaj znów jest. Może to jakaś kombinacja lub programowanie. Autko mam od tygodnia więc się go uczę i t i owo przestawiam. Może to się da programować? Co o tym sądzicie.
A co do tej przetwornicy to kupię, 25 zł na aledrogo dupy nie ma więc spróbuję.

Pozd.

maximus1986 12-10-2018 20:41

Odp: Zasilanie gniazd zapalniczek MK5
 
Programuje się czas po jakim ma się wyłączyć prąd w zapalniczce.
Powerpoint Timeout Time BCM 726-39-01
1194 xxxx xxzz Default, 1 Hour, 15 Minutes
0001 xxxx xxzz 1 Second
5460 xxxx xxzz 6 Hours
A8C0 xxxx xxzz 12 Hours
FD20 xxxx xxzz 18 Hours
FFFF xxxx xxzz Max, 18 Hours, 12 Minutes, 15 Seconds
Powerpoint Power Setting BCM 726-39-01 xxxx x*xx xxzz 0=Always On, 1=Timeout Enabled

Matyś 28-10-2019 18:55

Odp: Zasilanie gniazd zapalniczek
 
Cześć czy ktoś z Trójmiasta lub okolic mógłby mi przeprogramować gniazdo na wyłączenie zaraz po wyłączeniu zapłonu? Oczywiście odpłatnie :)

kierowcaBombowcaF1 31-03-2020 22:17

Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)
 
Cześć,

zastanawiam się nad zakupem kamerki XIAOMI MAI70 PRO lub 1s. To będzie mój pierwszy w życiu rejestrator w aucie.

Czy ktoś z Was montował u siebie tą kamerkę? W którym miejscu najlepiej ją zaczepić? Jak schowaliście kabel USB, który daje zasilanie - bardzo prosiłbym o zdjęcia. Zastanawiałem się gdzie by wcisnąć ten kabel USB ale nigdzie miejsca nie ma, czy da się go zamontować elegancko bez rozbierania elementów auta? Czy są jakieś metody na to?

Pozdrawiam! :)

sabaciontko 01-04-2020 07:51

Odp: Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)
 
2 załącznik(i)
Ja kupiłem kamerkę Viofo i podłaczyłem przez taki zestaw [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] bezpośrednio do BCM. Kabel przeciągnąłem w podsufitkę i lewy słupek kierowcy. Kamera wyłącza się po 15 minutach.

Matych 01-04-2020 08:10

Odp: Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)
 
Za schowkiem masz zasilanie po stacyjce,
tu masz film [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

bobik2110 01-04-2020 09:10

Odp: Jak zamontować rejestrator ruchu (kamerkę)
 
Cytat:

Napisał sabaciontko (Post 3238994)
Ja kupiłem kamerkę Viofo i podłaczyłem przez taki zestaw [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] bezpośrednio do BCM. Kabel przeciągnąłem w podsufitkę i lewy słupek kierowcy. Kamera wyłącza się po 15 minutach.

Też podłączyłem moją kemerę Voofo bezpośrednio pod bezpieczniki tylko z zestawie miałem drugi kabel i nie potrzebowałem adaptera zapalniczki

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.