Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2015- ] Jak domontować kamerę cofania (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=271673)

Caribou 31-08-2016 13:00

Jak domontować kamerę cofania
 
Witam, czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z ASO w zakresie "ulepszania" samochodu - zastanawiam się nad dołożeniem tempomatu, ew. kamery cofania w ramach przeglądu gwarancyjnego. Ktoś coś?

keiw 31-08-2016 13:15

Odp: Upgrade wyposażenia samochodu w ASO (tempomat, kamera cofania)
 
W ASO to pójdziesz z przysłowiowymi torbami. Taniej było sobie dobrać co trzeba w momencie konfigurowania nowego auta.

Dużo informacji masz tu na forum a będąc z Warszawy lub okolic, to masz u siebie osoby, które mogą aktywować w aucie to co zostanie dołożone.

Caribou 31-08-2016 13:21

Odp: Upgrade wyposażenia samochodu w ASO (tempomat, kamera cofania)
 
Dziękuję. Auto było ze stock'u powiedzmy - w sensie gotowe w salonie i konfiguracja była akceptowalna (a i cena już po granicy możliwości) więc nic nie dokładałem. Teraz się zastanawiam, nie są to elementy wyposażenia bez których nie da się żyć ale rozsądne kosztowo modyfikacje możnaby wprowadzić.

tedi_k 31-08-2016 14:01

Odp: Upgrade wyposażenia samochodu w ASO (tempomat, kamera cofania)
 
Cytat:

Napisał Caribou (Post 2651037)
... rozsądne kosztowo modyfikacje możnaby wprowadzić.

Na pewno nie w ASO... Zgłoś się do kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] z Warszawy, to Ci powie co możesz dołożyć i mniej więcej za ile ("mniej więc" z tego powodu, ze trzeba kupić brakujące części na allegro - a tam ceny są bardzo różne...). Na przykład tempomat to głównie zakup np. takiej kierownicy: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Piotrekson96 29-10-2017 08:18

Jak domontować kamerę cofania
 
Cześć
Mam do Was koledzy pytanie. Czy domontowywał już ktoś z Was kamerę cofania do swojego C-MAXa? Zakupiłem ostatnio owego Forda, ma on czujniki przód i tył, różne inne bajery lecz nie ma kamery cofania :( Chciałbym ją mieć :)
I stąd do Was moje pytanie, czy jest to duży koszt i nakład pracy w domontowaniu takiej kamery?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam

Meran 29-10-2017 16:44

Odp: Jak domontować kamerę cofania
 
Nie trzeba dużo szukać :) Pełno tego w sieci. Może nie C-max ale w każdym aucie robi się to podobnie
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Piotrekson96 29-10-2017 17:04

Odp: Jak domontować kamerę cofania
 
Chodzi mi o oryginalną kamerę cofania ;) Czy potrzeba jest poprowadzenia jakiejś dodatkowej wiązki?

dqpb 08-09-2019 17:41

Odp: Jak domontować kamerę cofania
 
podbijam temat, może ktoś dokładał kamerę cofania do polifta?

dqpb 29-09-2019 06:39

Odp: Jak domontować kamerę cofania
 
Na Ali znalazłem takie cudo:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Chińczyk mówi że to jest plug&Play. Czy ktoś dodawał taka kamerę i może potwierdzić że będzie działać czy trzeba coś jeszcze robić?
Mam sync-3

Edit
To jednak jest do przedlifta :/

sklodos1983@wp.pl 16-11-2019 20:38

Kamera cofnia Nie mogę zlokalizować kostki w okolicach bagażnika
 
Witam. Czy jest ktoś kto montował oryginalna kamerę cofania do c maxa z 2017 roku z polskiego salonu? Nie mogę zlokalizować kostki w okolicach bagażnika gdzie milo by to być wpięta. czy możę auto nie bbyć wyposażone w taką instalację? i trzeba prowadzić od sync3?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.