Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   S-max Tytanium S do 60 tys (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256183)

be_free 01-01-2017 19:37

S-max Tytanium S do 60 tys
 
Witam Serdecznie,

Szukam ciekawego s-maxa do 60 tys najlepiej w ciekawej wersji.

To co jest dla mnie istotne to 7 osób oraz automat, dobrze byłoby jakby miał trochę gadżetów.

Znalazłem dwa ogłoszenie :

- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...],
- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pierwszy ciekawszy bo silnik fajniejszy i teoretycznie mniejszy przebieg ale chyba większy golas.

Proszę o ewentualna pomoc / opinie czy coś jest niepokojącego w tych ofertach ?

czeslaw555 01-01-2017 20:26

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
ach te opisy, "jedyny" "wyjątkowy" i rozwalająca "królewska wersja" i do tego nie może się zdecydować czy to Titanium "S" czy "X" dodatkowo brak np. spryskiwaczy ksenonów w tej "igle" ... i kłopot gotowy w obu linkach. Auto po opłatach gdzie akcyza 18,6% powyżej 2L nie może dać takich cen.
Sam zobacz ile takie auta kosztują zagranicą
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Otrzeźwiej po Sylwestrze i sam nie szukaj aut bo coś nie tak wybierasz.
Musisz zmienić kryteria/preferencje wyposażenia,rocznika albo znacząco podnieść budżet aby ten Nowy Rok nie zaczął się od kłopotów. :one:

Voku 01-01-2017 21:00

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Ten z pierwszego linka to to nawet koło S nie stał :P

Bump: Jak 7 osób to [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] masz ciekawą ofertę

stingerA6 01-01-2017 21:36

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Ten pierwszy to niezły ulep. Pewnie po przygodzie blacharskiej, sporo elementów wymienionych.
Drugi jak dobrze kojarzę w dwa miesiące stracił ok 50 tyś przebiegu, bo jak nim jeździłem to miał 228 tyś @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ten białas to kolejne widmo bo wisi długo

be_free 01-01-2017 22:01

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Dziękuję,

Faktycznie widzę, że trochę więcej trzeba dać ale czy ten drugi tak stracił z przebiegiem ? jest mniejsza pojemność, spryskiwacze są :)

Jest jakaś szansa na znalezienia ładnego smaxa w tej cenie ?

czeslaw555 02-01-2017 02:37

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Jest, ale nie takie jak tutaj wrzuciles

Paramedyk 02-01-2017 06:54

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Ale np. ten pierwszy ma polskie MENI i IMMOBILAJZER. Kusi, prawda?
I uwaga: "kierownica regulowana w 4 płaszczyznach"!!! WTF???
Otrzeźwiejcie ludzie... Czy naprawdę nie niepokoi Was nic w takich ogłoszeniach patrząc choćby na samą ich treść?

Voku 02-01-2017 07:11

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Cytat:

Napisał stingerA6 (Post 2719092)
Ten pierwszy to niezły ulep. Pewnie po przygodzie blacharskiej, sporo elementów wymienionych.
Drugi jak dobrze kojarzę w dwa miesiące stracił ok 50 tyś przebiegu, bo jak nim jeździłem to miał 228 tyś @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ten białas to kolejne widmo bo wisi długo

Może rzeczywiście ogłoszenie widmo, ale w tej cenie coś z przebiegiem koło 200k się znajdzie może nie 7 osobowe ale S myślę że 60tyś jest realne od czasu do czasu widzę takie ogłoszenia raz lepsze raz gorsze rocznik 2010/11
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czeslaw555 02-01-2017 07:16

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
...i nic jeszcze nie kupiłem ? hmmm ;)

Voku 02-01-2017 07:27

Odp: S-max Tytanium S do 60 tys
 
Ja nie kupiłem bo nic nie było ciekawego w moim budżecie poza jednym z którego jednak zrezygnowałem ze względu na PS, zresztą jakoś nie miałem czasu przed świętami, a teraz jeszcze się sprawy nipu EU pokomplikowały i więcej z tym będzie zachodu niż to warte, zobaczymy w praniu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.