Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=121878)

hoohoos 04-02-2011 18:05

Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Witam,
czy ktoś z Was zamontowane u siebie owiewki z przodu na bocznych szybach?
Ciekawy jestem jak to wygląda na aucie już zamontowane i czy faktycznie się sprawdzają. Niektórzy skarżą się na porysowanie szyb itp a zainteresowałem się nimi, gdyż można sobie okno otworzyć i szyby by mniej parowały. Ma ktoś jakieś doświadczenie z owiewkami? :)

krzyspvfr 04-02-2011 21:09

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Cytat:

Napisał hoohoos (Post 1592116)
Witam,
czy ktoś z Was zamontowane u siebie owiewki z przodu na bocznych szybach?
Ciekawy jestem jak to wygląda na aucie już zamontowane i czy faktycznie się sprawdzają. Niektórzy skarżą się na porysowanie szyb itp a zainteresowałem się nimi, gdyż można sobie okno otworzyć i szyby by mniej parowały. Ma ktoś jakieś doświadczenie z owiewkami? :)

Ja mam. To jest ****o i tyle, jego działanie sprowadza się do hałasowania.
Według mnie zakładanie sobie takiego czegoś to wiocha. Gdyby to było dobre, producenci sami by robili takie okna, jak widać - nie robią tego.

Nie rozumiem Twojej argumentacji - że niby bez owiewek nie możesz szyby otworzyć?

kuczol 04-02-2011 21:14

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
No ja też nie rozumie czemu ci szyby parują? U mnie parują dopiero ja wiozę kogoś z dużą ilością promili :)) Może masz filtr kabinowy do wymiany?

gorny7 05-02-2011 10:03

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Cytat:

Napisał krzyspvfr (Post 1592236)
Ja mam. To jest ****o i tyle, jego działanie sprowadza się do hałasowania.
Według mnie zakładanie sobie takiego czegoś to wiocha. Gdyby to było dobre, producenci sami by robili takie okna, jak widać - nie robią tego.

Nie rozumiem Twojej argumentacji - że niby bez owiewek nie możesz szyby otworzyć?

ja mam Heko na przednich szybach i nie narzekam, hałasu jakoś nie słysze może to że to - wiocha itd -śmiech, okien nie rysuja

wyposażenie Komfort

Deflektor deszczy i wiatru ClimaAir
Ulepsza wentylacje,chroni przed deszczem i śniegiem..
Galaxy Finis 1138 960 - 158 zł (boczne)
dane z katalogu

i co ty na to..jak widać robią

bary 05-02-2011 14:24

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Mam takie owiewki. Bardzo ładnie to wygląda. nie ma problemu z opuszczaniem, czy podnoszeniem szy.
Nie pamiętam, ale chyba za dwie (przednie szyby) dałem ok. 40-50 zł.

le-mar 05-02-2011 20:54

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
mam takowe na 4 szybach - i używam do odparowania wilgoci ( dogrzewacz i pompka sprawna) , ale po wycieczkach zostawiam uchylone - i 0 pary na szybach w aucie - wcześniej musiałem skrobać i od środka ...- może to półśrodek - ale kupiłem planowo na podróż do Chorwacji - sprawdziły się .
Pozdrawiam

ravelkepno 06-02-2011 09:46

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Tez mam 4 Heko przyciemniane ale na tylnych szybach nie podobaly mi sie i je zdemontowalem.

tomanek79 06-02-2011 10:50

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Ja tez mam na 4 szybach heko. A najbardziej jestem zadowolony ze jak w pada deszcz to mozna uchylic szyby i nie leje sie do srodka,i nie ma tego wkurzającego szumu

subratri 06-02-2011 11:29

Odp: Owiewki szyb bocznych - ktoś już montował ?
 
Cytat:

Napisał hoohoos (Post 1592116)
Was zamontowane u siebie owiewki z przodu na bocznych szybach?

a po co?? W jakim celu? co to ma dać? W galu da się uchylić szybę tak, żeby nie szumiało i da się uchylić tak, żeby nawet w duży deszcz nie padało do środka.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.