Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119089)

dejfitek 04-01-2009 10:23

[mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Witam forumowiczów:) Moi drodzy napiszcie mi gdzie polecacie i gdzie jest najtańsze oc,podajcie przykłady. Ja mam mondka 95r poj1,6 16v hb.PISZCIE>

matrog19 04-01-2009 10:25

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Najtańsze to z tego co wiem to w MTU. Ja mam w tym właśnie ubezpieczone.

1olek 04-01-2009 10:33

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
ja mam w Allianz

krzysiek40 04-01-2009 10:50

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
polecam BENEFIA24 sprzedaż polis tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu. Cena za oc mondek 1.8 td wyniosła 268 zł za rok

krzychooo18 04-01-2009 11:03

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
ja mam mk2 1,8 benzyna sedan i płace 560 ze zniżka 60% plus zwyżka 30% za wiek nie mam 25 lat a auta na dwóch włascicieli

satanael 04-01-2009 12:58

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
sprawdź w AXA tam mają ponoć niskie ceny, niby niedrogo reklamuje się też liberty direct

ChrisB 04-01-2009 13:05

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Ja najtancze OC znalazlem w Allianz - wszystko zalatwiane przez internet ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]). Przy 60% znizce wraz z NNW 456zl. W link4 chcieli ponad 700zl, w Liberty Direct cos kolo 550.

waldek11 04-01-2009 13:24

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Ja ubezpieczyłem w InterRisk OC + NNW (max zniżki)- 339 złociszy

dyha 04-01-2009 13:38

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Cytat:

Napisał ChrisB
Ja najtancze OC znalazlem w Allianz - wszystko zalatwiane przez internet ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]). Przy 60% znizce wraz z NNW 456zl. W link4 chcieli ponad 700zl, w Liberty Direct cos kolo 550.


Coś Ci drogo kolego policzyli. Masz tą samą pojemność co ja, i takie same zniżki, może i region geograficzny ma znaczenie, ale aż tak duży :fcp9 :fcp9 Tym bardziej że Ty ubezpieczałeś bez udziału pośrednika (czyli teoretycznie bez prowizji), a ja cztery dni temu w Krakowie w tradycyjnym punkcie dealerskim. Info poniżej:


Cytat:

Napisał dejfitek
Witam forumowiczów:) Moi drodzy napiszcie mi gdzie polecacie i gdzie jest najtańsze oc,podajcie przykłady. Ja mam mondka 95r poj1,6 16v hb.PISZCIE>

Ja też ubezpieczyłem w Allianz, jakoś nie mam przekonania do ubezpieczeń typu direct. Wolę iść, zapłacić i mieć załatwione wszystko w kilkanaście minut bez oczekiwania na przesyłki z polisą i czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty, tym bardziej że różnice cenowe przy samym OC nie powalają na kolana. Akurat cztery dni temu opłaciłem składkę na cały rok i wyszło mi przy tej samej pojemności co w Twoim samochodzie 345 zł (jednorazowa wpłata); zniżki 60%

1olek 04-01-2009 14:45

Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Co do AXA to sa krotko na polskim rynku i nie wiadomo jak z nimi bedzie. W Irlandii ubezpieczenia AXA sa najtansze ale strasznie zanizaja watosc auta w przypadku szkody calkowitej jak i w przypadku wypadku. Ja z nimi nie chce miec nic wspolnego, wiem jak potraktowali kolegow.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.