Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=38046)

heko 14-02-2008 09:49

Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Tak nam się fajnie dyskutuje, że postanowiłem założyć nowy temat. :fcp18

Szkoda pisać o tak super autku w temacie "usterka" :fcp5

TiM 14-02-2008 09:52

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
czyli ze nie podzielasz mojej opinii o zaśmiecaniu forum? :fcp2

heko 14-02-2008 09:57

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Cytat:

Napisał TiM
czyli ze nie podzielasz mojej opinii o zaśmiecaniu forum? :fcp2

Nie, tylko cholera mnie bierze jak otwieram forum i widzę: Nowe Mondeo MKIV lista usterek 16 stron. Jak ktoś nowy to widzi to chyba nawet nie czyta :fcp19

TiM 14-02-2008 09:58

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Fakt, coś w tym jest :fcp4

misiaq 14-02-2008 10:06

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
a najgorzej jak sie szuka jakiegos problemu przez wyszukanie i trzeba przegladac 16 stron:/

TiM 14-02-2008 10:07

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Tylko tam raczej nie bylo jakiegos konkretnego problemu, raczej ogolne rozwazania nad MKIV... Chyba ze sie myle, juz dokładnie nie pamiętam :fcp3
tutaj tez zaczynamy niezwykle rzeczowo :fcp2 jak tak dalej pojdzie to pierwsza strona bedzie rozwazaniem na temat zasadnosci utworzenia nowego tematu :fcp2

bufetowo 14-02-2008 10:24

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Panowie, moim zdaniem im więcej pisze się o mkiv tym lepiej.
Ja na swojego ciągle czekam - odbiór w kwietniu, więc cholery dostaję. A tak to coś sobie przynajmniej poczytam.
A tak na marginesie. W salonie powiedzieli mi, że będę miał zamontowany jakiś filtr powierza do kabiny, który będzie powodował (np. w tunelach), przy dużym zanieczyszczeniu powierza, przejście automatyczne na obieg powietrza wewnętrzny. Wy też coś takiego macie, czy też wciśnięto mi (nieświadomie) jakiś duperel który tylko będzie się sypał?

TiM 14-02-2008 10:31

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Cytat:

Napisał bufetowo
Panowie, moim zdaniem im więcej pisze się o mkiv tym lepiej.
Ja na swojego ciągle czekam - odbiór w kwietniu, więc cholery dostaję. A tak to coś sobie przynajmniej poczytam.
A tak na marginesie. W salonie powiedzieli mi, że będę miał zamontowany jakiś filtr powierza do kabiny, który będzie powodował (np. w tunelach), przy dużym zanieczyszczeniu powierza, przejście automatyczne na obieg powietrza wewnętrzny. Wy też coś takiego macie, czy też wciśnięto mi (nieświadomie) jakiś duperel który tylko będzie się sypał?

DZIĘKUJĘ!!! Tyle razy pytałem do czego to i jak się objawia jego działanie. Zastanawiam się czy to mam odkąd kupilem auto! (w specyfikacji było) Teraz nareszcie wiem do czego służy i wiem ze mam!
Przy ikonce wewnetrznego nawiewu wyświetla się literka A lub nie (w zalezności jak się ustawi) i zastanawiałem się tez co ona oznacza a teraz to się tak ładnie w całośc powiązało!
Thanks! :fcp29

azet 14-02-2008 12:02

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
fakt dyskusja rozpoczeła się rzeczowo,i przypominam o stylizacjii jest już temat , żeby nie skakać po postach,a o tym filtrze to nie wiedziałem

bufetowo 14-02-2008 12:42

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
No to wreszcie i mi udało się czymś merytorycznym zaistnieć na forum. Mam tylko nadzieję, że to ustrojstwo się nie psuje. :fcp29


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.