Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71407)

Arpgor 04-06-2009 13:14

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
;-) 10/10

RafałB 04-06-2009 13:18

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Moim zdaniem jak są fabrycznie zintegrowane światła do jazdy dziennej w kloszu,tak jak np w nowym A4 to pewnie że to jest dobra funkcja,ale jak ich nie ma to nie zaczepił bym ich jako dodatkowe poza kloszem...

Grzaniec 04-06-2009 13:19

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Czyli doszliśmy do porozumienia:D

RafałB 04-06-2009 13:25

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
W tym temacie nigdy nie miałem innego zdania... :D

Jarek G. 04-06-2009 13:45

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Widzę, że kolega Grzaniec jest z serii - Smerf Maruda. Wiecznie niezadowolony. A to to nie dobre, a to niepotrzebne, a to nie ma sensu itp....
Dziwi mnie to, że kolega Grzaniec jeździ na alusach. Bo przecież mozna na stalówkach.
A poza tym nie wierzę, że kolega Grzaniec nie dokupił czegokolwiek dodatkowego do samochodu. Że jeździ tak jak auto wyszło a fabryki. :diabel2:

Grzaniec 04-06-2009 13:54

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Zdziwisz się:D. Moje poprzednie auto miało sporo dodatków i było dość nieseryjne. Akurat felgi aluminiowe nie są chyba dobrym przykładem przytoczonym przez Ciebie - mają niewątpliwy atut poprawienia wyglądu auta - o doczepionych gdzieś w zderzak światełkach powiedzieć się tego nie da. Poniżej link do "poprawionego" mojego poprzedniego auta - wskaż jedną rzecz, która by nie miała jakiegoś konkretnego zastosowania (nie mówię, o praktycznych stronach - bo niskie zawieszenie i niski profil opon często utrudniał jazdę po dziurawych polskich drogach, ale miał zaletę w postaci zdecydowanej poprawy trakcji:D). Natomiast świateł dziennych czy innych halogenów nigdy nie miałem, bo IMO są mocno zbędne:D
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

I nie marudzę, a jedynie przedstawiam swoje argumenty - zwolennicy światełek przedstawili swoje i za to ich szanuję. Wszak jedni wolą ogórki, inni ogrodnika córki:D:D

danielp 04-06-2009 14:39

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Cytat:

Napisał Grzaniec (Post 1178698)
wskaż jedną rzecz

Paskudnie wyglądająca przednia rejestracja, przyczepiona bez ładu i składu... ;)

Grzaniec 04-06-2009 14:42

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
zgadzam się:D..dlatego sprzedałem:D:D

subratri 04-06-2009 17:19

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Cytat:

Napisał Grzaniec (Post 1178641)
Niestety, nie przekonacie mnie, ale chwała Wam za to, że próbowaliście:d.

a czy ktoś każe Ci zakładać te lampy??
Cytat:

Napisał Grzaniec (Post 1178698)
czy innych halogenów nigdy nie miałem, bo IMO są mocno zbędne

światła przeciwmgłowe też są dla Ciebie zbędne??

Kowalu 04-06-2009 17:58

Odp: światła do jazdy dziennej - montaż
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 1178295)
Chcę założyć światła do jazdy dziennej. Czy możecie rzucić kilka propozycji jakie macie i jak montowane? Poparte zdjęciami?
Pozdrog:)

Nie jestem szczególnie zainteresowany takim rozwiązaniem ale chciałbym sie dowiedzieć czegos na jego temat. Czy ktos mógłby mi zacytowac jakis pomocny do tego celu post?? bo moze cos przeoczyłem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.