Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2008-2012] Za ktorym razem powinien odpalic? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80890)

saint 15-10-2009 18:08

Za ktorym razem powinien odpalic?
 
za ktorym razem powinien odpalic moj samochodzik stojac ciagle na mrozie? od razu? a co jesli za 2,3 razem - czy to zle? PS nie wymienialem filtru paliwa przed zima i nie uzywam depresatora - to tak dla lepszego rozeznania

dziekuje za wszleki odp :)

motorek26 15-10-2009 18:54

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
powinien odpalić od razu
jeżeli tak nie jest to może świece są spalone

saint 15-10-2009 18:55

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
a czy nie mozna auta normalnie uzytkowac, pomijac to, ze odpali dopiero za ktoryms tam razem?

21035 01-11-2009 22:09

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
Witam!
Paliwo leci w wydech. A co dalej, to się dowiedz.
Pozdrawiam!

kr_mo 02-11-2009 06:51

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
Ja w mojej Fieście 1.4 TDCi miałem taki problem: przy próbie odpalenia po 2-3 sekundach wyłączał się rozrusznik, mimo że kluczyk był nadal przekręcony w pozycję rozruchu. Fabryczne zabezpieczenie powinno tego dokonać dopiero po 30 sekundach kręcenia rozrusznikiem. To powodowało że musiałem odpalać auto na kilka razy przy mrozach. Okazało się że winne było oprogramowanie i po jego dwukrotnym wgrywaniu problem zniknął. Niestety, ale ASO ford doszo do takiego wniosku dopiero po 1,5 roku diagnozowania problemu, po drodze wymieniając rozrusznik, przekażniki i podgrzewacz paliwa, co nie dawało żadnego rezultatu.

Mirek04 03-11-2009 12:49

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
Pytanie do użytkowników Fiesty MK 6
: gdzie trzymacie gasnice i trójkat. Mam samochód z niemiec bez tych rzeczy Nie wiem gdzie je umiescic. Na forum nie znalazłem odpowiedzi.
Dziekuje

franczesko 04-11-2009 21:24

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
Cytat:

Napisał Mirek04 (Post 1279360)
Pytanie do użytkowników Fiesty MK 6
: gdzie trzymacie gasnice i trójkat. Mam samochód z niemiec bez tych rzeczy Nie wiem gdzie je umiescic. Na forum nie znalazłem odpowiedzi.
Dziekuje

nie ten temat!!!! jak nie znalazłeś odpowiedzi to załóż nowy.

p.s. 09-11-2009 20:17

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
za 1, najwyżej po dłuższym kręceniu.
myślę że jak raz na jakiś czas odpali za 2 to też nie będzie tragedii (1 na jakiś czas, a nie co 3 dzień)
jeździć zawsze można, pewnie wiele złego się nie stanie, ale wolną chwilą (i kasą :D ) warto to sprawdzić

voytec 10-11-2009 08:35

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
Witam!
Mam podobny problem ze swoim autem jaki ma Saint.Moją Fiestę najciężej odpalić w zakresie temperatur +5 stp. do -5 stp.Wtedy zapala czasem za 5 razem.Rozrusznik zakręca silnikiem kilka obrotów i zatrzymuje się i tak aż do skutku
Poniżej -5 stopni zapala się spiralka na desce i wtedy silnik uruchamia sie za pierwszym razem.Dlatego wolę duże mrozy niż temperatury w zakresie 0 stopni .Byłem 3 dni temu w ASO Auto-Plaza i po badaniu na stanowisku diagnostycznym panowie powiedzieli że wszystko jest OK.Może ktoś mi pomoże.

voytec 10-11-2009 18:53

Odp: Za ktorym razem powinien odpalic?
 
Cytat:

Napisał Mirek04 (Post 1279360)
Pytanie do użytkowników Fiesty MK 6
: gdzie trzymacie gasnice i trójkat. Mam samochód z niemiec bez tych rzeczy Nie wiem gdzie je umiescic. Na forum nie znalazłem odpowiedzi.
Dziekuje

Witaj .Ja w swojej fieście trzymam w bagażniku . Za nadkolami między tylną klapą jest trochę miejsca akurat na te rzeczy . Kup 0,5 m rzepa , postaw oba przedmioty w pione i "przyrzepuj do tapicerki. Trzymają jak przyspawane.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.