Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Kuga 2013-2020] Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=185457)

jankowalski973 05-07-2013 11:50

Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
Jak w temacie. Montowałem dwa egzemplarze: jeden w dolnej części szyby przedniej ale uchwyt drży podczas jazdy bo jest długi a drugi krótki montowany przy lusterku zasłania widok. Macie jakieś propozycje?

bartoszek 05-07-2013 12:34

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
Zamontuj sobie system BURY 9, do tego kupujesz uchwyt uniwersalny i masz problem z głowy. Mocowanie na ramieniu koło nóg pasażera.
ja mam taki u siebie - dostałem razem z autem, jest w nim ładowanie i dodatkowa antena. Jak na razie nie wykorzystuję go, więc pewnie będę demontował, ale generalnie najwygodniejsza opcja.

BL

jankowalski973 05-07-2013 15:23

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
Widziałem już to rozwiązanie. Mam system Ford Sync więc uchwyt potrzebuje do korzystania z nawigacji i chciałbym aby był na wysokości przedniej szyby, myślałem o półce nad radiem ale zasłoni wyświetlacz

b@rth 06-07-2013 11:09

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
Cytat:

Napisał jankowalski973 (Post 2040388)
...uchwyt potrzebuje do korzystania z nawigacji...

... to albo uchwyt do telefonu, a taki jest temat, albo uchwyt do nawigacji...
... ja mam uchwyt do telefonu w lewym gornym rogu na szybie, nic nie lata, a nokia ktorej uzywam to maly klocek, nic nie spada, telefon zawsze na widoku...

corneliusab 06-07-2013 12:24

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mam dwa uchwyty z tej firmy, jeden do nawigacji drugi do telefonu, jestem bardzo zadowolony i polecam. Kupujesz jeden uchwyt pod konkretna marke, model auta, drugi uchwyt kupujesz do konkretnego modelu telefonu czy nawigacji. Przykrecasz jeden uchwyt do drugiego i bajka. Uchwyty po telefon/ navi masz pasywne czyli sam uchwyt i aktywne czyli z ladowarka, naprawde super sprawa.

Pozdrawiam

jankowalski973 06-07-2013 13:50

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
Navi mam w telefonie, ekran 4,7 cala więc zamontowany w niektórych miejscach przysłania widok na drogę, w nowej kudze deska rozdzielcza jest dosyć fikuśna a wloty powietrza pionowe paski mają więc nie każda pasuje, wychodzę na upierdliwego klienta bo kilka uchwytów oddałem, ale dalej szukam.

slashowsky 20-09-2023 10:43

Uchwyt na telefon
 
Cześć, do tej pory w innym samochodzie używałem uchwytu na telefon umieszczanego w kratce wentylacyjnej.

Z racji tego, że w naszej Kudze te kratki są dość specyficzne to chciałbym poradzić się Was w kwestii doboru uchwytu.

Czego używacie u siebie? Uchwyt z przyssawką na szybę? Kratkę? A może na kokpit? Spotkałem jeszcze coś takiego, ale nie wiem czy warto wydać ponad 300 zł na cały zestaw... ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])

Mile widziane zdjęcia, chwalcie się jak to u Was wygląda. :wink:

smietana 20-09-2023 10:55

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
300zl za uchyt pod tel? Pojechali grubo. Nie oplaca sie. Najtrwalsze bedzie gdzies na kokpit taki na stale, ale wtedy brzydzi sam kokpit jak dla mnie, do krafki wentylacyjnej jest ok, ale podczas uzywania klimy zaslania kratke a dwa ze mega zimny jest co dmium zdaniem zabija baterie(mrozy w zime). Na przyssawki to jedna wielka tragedia. Ja sie zastnawialem na lusterko, ale tam pewnie bedzie miotac tel.

slashowsky 20-09-2023 17:26

Odp: Jaki wybrać uchwyt do telefonu i gdzie go zamontować?
 
Widziałem jeszcze takie wkładane do gniazda CD. Sam nie testowałem, więc nie wiem jak to się sprawuje. O, takie coś na przykład: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.