Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=62897)

mobb21 24-02-2009 12:59

pilot od centralnego nie dziala
 
--------------------------------------------------------------------------------

witam mam problem pilot do centralnego nie dziala , wogole nie ragule probowalem zaprogramowac jeszcze raz ale to nic nie dalo moze cos zle zrobilem ?! bateria jest ok ze 3 razy wymienialem. Ja wiecie jak rozwiazac problem to moze jakas prosta instrukcje jak to naprawic. Dzieki z gory za wszelkie info

cosmo80 24-02-2009 13:12

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Sa urzadzenia do sprawdzania czy pilot nadaje sygnaly. Musisz popytac w serwisach elektronicznych czy takowymi dysponuja. Ewentualnie zrob reset centralki i sprobuj ponownie zaprogramowac pilota.

szperaczz 24-02-2009 13:13

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
spróbuj go zaprogramować
1 przekręć stacyjkę 4 razy w ciągu do 6 s tak żeby zapaliły się kontrolki (usłyszysz piknięcie)
2 naciśnij jeden z 3 przycisków na kluczyku (znowu piknie)
3 przekręć stacyjkę i gotowe

jeśli to nie pomoże to może masz uszkodzonego pilota

mobb21 24-02-2009 13:17

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
czytalem twoje posta jak miales taki sam problem , u mnie podobbnie gry zamykalem auto ( jak jeszcze dzialal) otowrzyl mi wszytkie szyby i........ skoncczyl sie zywot pilota :( robilem jak napisales cztery razy zaplon w ciagu 6 sek sygnal pstryk guzior na pilocie wylaczylem wlaczylem jeszcze raz i nic nie dalo
recznie normalnie zamykam ale to nie to samo co z pilotem

mobb21 24-02-2009 13:19

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
gdy probowalem powtorzyc caly proces jeszcze raz nie bylo juz zadnego sygnalu

mobb21 24-02-2009 13:25

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
a jak sie robi reset centralki jesli wiesz to podaj SZCZEGOLOWĄ instrukcje, dzieki

cosmo80 24-02-2009 13:29

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Szczegulowa instrukcja polega na wyciagnieciu bezpiecznika na jakis czas.

djkurek 24-02-2009 13:30

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Witam,

Mam podobny problem, próbowałem dziesiątki razy programować, jest pierwszy gong podczas programowania, natomiast nie reaguję na wciśnięcie przycisku. Próbowałem różnych kombinacji tego programowania, odpięcie aku nie pomogło, reset centralki też nie.
Zaznaczam że pilot działał, bateria zaczęła siadać (tak mi się wydawało, bo zasięg był co raz gorszy), więc zakupiłem zgrzewkę baterii i wymieniłem, od tej pory nie bangla.
Pozsotaje chyba tylko wizyta w jakimś serwisie od pilotów samochodowych, bo ASO odpada z wiadomych względów.

mobb21 24-02-2009 13:38

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
ahaaa chyba dam rade ;) cos bede kombinowac po pracy, moze sieuda hehh

cosmo80 24-02-2009 13:42

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Czytalem gdzies tutaj na forum ze ktos mial podobne problemy z pilotem i oddal go do fachowca ktory go zregenerowal i dzialal jak nowy. podobno pomaga to w kwesti zasiegu pilota jak rowniez kiedy pilot szybko sie rozprogamowywuje. Moze warto w Waszym przypadku poszukac takiego fachowca.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.