Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=216061)

Asvarox 06-12-2014 02:01

Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
Cześć, otoz przegladam sobie forum i dowiedzialem sie ze w mondzim jest cos takiego jak oswietlenie nog, niewiedzialem o tym bo u mnie nigdy sie nie swiecilo i teraz pytanko w ktorym miejscu znajduja sie te zarowki ktore oswietlaja nogi, i ktory bezpiecznik ewentualnie opowiada za to, niewiem czy to ma jakies znaczenie bo oswietlenie nog ma byc tylko przez 12 sekund gdy wsiadam do samochodu ale mi ta lampka na podsufitce tez nie swieci, jak ja ustawiam na 12 sekund to sie swieci caly czas:570:

darmodziej 06-12-2014 08:33

Odp: Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał Asvarox (Post 2312613)
jak ja ustawiam na 12 sekund to sie swieci caly czas

Za tą 12 sekundową zwłokę odpowiada ten moduł widoczny na fotografiach. Znajduje się w skrzynce bezpieczników w kabinie.

szymek0888 06-12-2014 08:39

Odp: Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
Cytat:

Napisał Asvarox (Post 2312613)
jak ja ustawiam na 12 sekund to sie swieci caly czas

ja bym tu stawiał na czujnik otwarcia drzwi, tzw krańcówkę, najprawdopodobniej od kierowcy ewentualnie pasażera.

Asvarox 06-12-2014 13:38

Odp: Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
i taki modul da sie naprawic czy trzeba kupic nowy?:) a doczytalem sie jeszcze ze jak otworze drzwi przy wlaczonych swiatlach to jest sygnal dzwiekowy tzn ze dziala ten moduł, no u mnie akurat jest sygnal podczas wlaczonych swiatel takze juz niewiem :<

darmodziej 06-12-2014 13:41

Odp: Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
Cytat:

Napisał szymek0888 (Post 2312642)
czujnik otwarcia drzwi

Masz rację. Powodem może być wytarty „przycisk” przy zaczepie drzwi na słupku, najprędzej drzwi kierowcy, bo najczęściej używane. By to sprawdzić wystarczy przy otwartych drzwiach nacisnąć go palcem i odczekać 12 sekund. Jeżeli zgaśnie, to mamy winowajcę. Było już o tym pisane na forum i nawet wstawiałem zdjęcie.

Asvarox 06-12-2014 21:18

Odp: Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
ale co zgasnie jak to swiatlo sie nawet nie wlacza jak otwieram drzwi , a jak jest ustawione na 12 sec to sie swieci caly czas ;>

darmodziej 06-12-2014 21:41

Odp: Oswietlenia wnetrza nie dziala jak powinno
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
To jest ten temat, w którym wstawiłem zdjęcie, o którym pisałem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.