Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   ford s max st czy wart uwagi ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=311857)

Ozinek 07-08-2020 22:40

ford s max st czy wart uwagi ?
 
Witam chce zakupić s-maxa jestem zainteresowany tym egzemplarzem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] czy był ktoś go oglądać? pytam ponieważ mam całą Polskę do przejechania a może macie jakieś uwagi odnośnie tej aukcji ? BARDZO PROSZĘ O POMOC POZDRO ! :)

grundi_bdg 07-08-2020 23:00

Odp: ford s max st czy wart uwagi ?
 
1. Bez vinu to wróżenie z fusów.
2. Cło i akcyza od silnika 22 to spory kawałek złotówki.
3. Jeżeli sam by nim jeździł jak pisze w aukcji to auto nawet na niemieckich numerach było by zarejestrowane na niego. Zreszta ramki są z komisu z Schönefeld zwróć tez uwagę ze nie ma zielonej naklejki środowiskowej na przedniej szybie. A o ile dobrze pamietam jest ona w DE obowiązkowa.
4. Tam siedzi automat. Po vinie będzie wiadomo czy hydrokinetyczna czy powershift.

paoloWawa 08-08-2020 10:26

Odp: ford s max st czy wart uwagi ?
 
Co do naklejki - nie jest obowiązkowa, ale w praktyce wszyscy ją mają, a przynajmniej znakomita większość. Choć przyznam że jak mieszkałem w Meklemburgii to niektóre auta nie miały naklejek na szybach, jeśli ktoś jeździ wokół komina na wiochach i nie ma blisko siebie miasta, które by plakietki wymagało, to jej nie nakleja, Niemiec jest pragmatyczny, szkoda 5-6€ na coś co się nie przyda ;)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

grundi_bdg 08-08-2020 14:49

Odp: ford s max st czy wart uwagi ?
 
Tu masz racje ale auto jest z Schönefeld czyli praktycznie przedmieścia Berlina. Wiec ciężko mi uwierzyć ze bez naklejki jeździło :-)

wojtbf1 09-08-2020 10:09

Odp: ford s max st czy wart uwagi ?
 
Żadne ST tylko Titanium S....auto stoi koło mnie,mogę zerknąć jakby co....

lukasz_vip 20-08-2020 07:34

Odp: ford s max st czy wart uwagi ?
 
Cytat:

Napisał grundi_bdg (Post 3272428)
1. Bez vinu to wróżenie z fusów.
2. Cło i akcyza od silnika 22 to spory kawałek złotówki.
3. Jeżeli sam by nim jeździł jak pisze w aukcji to auto nawet na niemieckich numerach było by zarejestrowane na niego. Zreszta ramki są z komisu z Schönefeld zwróć tez uwagę ze nie ma zielonej naklejki środowiskowej na przedniej szybie. A o ile dobrze pamietam jest ona w DE obowiązkowa.
4. Tam siedzi automat. Po vinie będzie wiadomo czy hydrokinetyczna czy powershift.

2.2TDCI w SMAX to tylko hydrokinetyk. PS nie było z tym silnikiem, więc w przypadku 2.2TDCI można brać w ciemno automat.
Jak doliczysz akcyzę to już nie będzie tak kolorowo z ceną.

kopson 20-08-2020 12:16

Odp: ford s max st czy wart uwagi ?
 
Wszystko ok, tylko że autor pierwszego posta wrzucił temat 7 sierpnia i od tego momentu ani słychu, ani dychu.
Ech, ci nowi forumowicze ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.