Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256034)

forcible 29-12-2016 15:26

Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX
 
Witam
Zacząłem nowy temat bo nigdzie nie znalazłem konkretnego tematu z moim problemem a mam nadzieje, że oddzielny temat może przydać się innym użytkownikom forum.
Mam radio z Bluetooth oraz AUX w schowku i mój problem polega na tym, że w ogóle nie przekazuje głosu na głośniki. Gdy łączę się z kimś na tel po podłączeniu bluetooth to on mnie słyszy ale w samochodzie jest cisza i to samo występuje przy podłączeniu mp3 do AUX. Radio ogólnie działa prawidłowo manetka obok kierownicy również brakuje tylko głosu.

mm32 29-12-2016 16:24

Odp: Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX
 
Odłączałeś akumulator na 10 minut w celu zresetowania modułu VC/BT i radia ?
Pamietaj,że będzie potrzebny kod do radia.

forcible 29-12-2016 17:51

Odp: Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX
 
Tak bo wymieniałem aku, kod tez mam wiec ponownie wprowadziłem i nic. Może jakoś na dniach uda mi sie rozebrać schowek zobaczyć czy ten moduł (bo tam chyba się znajduje) się nie odłączył albo coś w tym stylu ale coś czuje ze to gidześ indziej jest problem.

muflon8 29-12-2016 21:18

Odp: Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX
 
mam podobny problem z telefonem który nie chce się zalogować jedno nie widzi drugiego zaczęło się to dziać po wymianie szyby przedniej w serwisie nie wiem czy to ma jakiś związek wymieniałem moduły efekt ten sam

Wujek_witek 19-12-2022 20:57

Odp: Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX
 
Cytat:

Napisał forcible (Post 2717375)
Witam
Zacząłem nowy temat bo nigdzie nie znalazłem konkretnego tematu z moim problemem a mam nadzieje, że oddzielny temat może przydać się innym użytkownikom forum.
Mam radio z Bluetooth oraz AUX w schowku i mój problem polega na tym, że w ogóle nie przekazuje głosu na głośniki. Gdy łączę się z kimś na tel po podłączeniu bluetooth to on mnie słyszy ale w samochodzie jest cisza i to samo występuje przy podłączeniu mp3 do AUX. Radio ogólnie działa prawidłowo manetka obok kierownicy również brakuje tylko głosu.

Witam, Mam problem dokładnie taki jak w poście powyżej, niestety przeszukując internet nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Czy ktoś miał podobny problem i czy komuś udało się znaleźć rozwiązanie ?

maxmario1977 16-04-2023 18:50

Odp: Niedziałający moduł Bluetooth oraz AUX
 
Witam. Jestem tu nowy ale mam podobny problem w Mondeo MK3. Po podłączeniu poprzez AUX telefonu, radio milknie ale muzyka nie gra :-(

Co sprawdzić? Jak mogę naprawić to sam?

Będę wdzięczny za pomoc.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.