Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=265690)

peter2903 23-06-2017 09:18

Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
Hej,
Muszę z dużym prawdopodobnieństwem wymienić katalizator w swoim ST-ku,
Wyskakuje mi bład niewydajności tejże części + na hamowni wyszła bida + czuć spaliny po dłuższym odstaniu. Innych błędów nie ma.
Ma ktoś do polecenia jakąś miejscówkę?Najlepiej w Warszawie, jakby jakiś magik obrobił kat. uniwersalny do EURO4 i przespawał, bo zamiennik min. 1000 zł+robocizna, a w ASO to boje się pytać.
I nie chce go usuwać, raczej :razz:

Golson 23-06-2017 14:22

Odp: Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
Z wydechem jeździłem kiedyś tam: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ładnych parę lat temu gość jako jeden z niewielu zrobił porządek z katami w nitowozie V6-tce co nie było dość prostym zabiegiem więc tu też da sobie radę ;)

AstraC 26-06-2017 13:06

Odp: Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
Zawsze z wydechu korzystam z Auto Stach z Zielonki - niestety to pod warszawą, ale może od twojej strony?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

maluszek007 27-06-2017 20:26

Odp: Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
A spróbuj na ul syreny 14 tam jest cały kompleks firm o różnych specjalnościach oraz stacja diagnostyczna może któraś z firm tam Ci pomoże

_sobol_ 28-06-2017 22:39

Odp: Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
Ja wszystko co związane z układem wydechowym również od zawsze (będzie już prawie dwie dekady) robię w autostach.pl
Tanio, solidnie, ogromna baza części pod ręką (czyt. Hangar na "zapleczu"). Zajmują się tylko tym więc doświadczenie mają ogromne. Jeszcze się nie zawiodłem.

piorun666 03-07-2017 20:26

Odp: Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
Witam,

Ja wymieniałem kata i złącze elastyczne w swoim Fordzie 1.07.2017r na Pradze Południe, ul.Komorska 55a Warszawa. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Serwisuje tam już swoje 3 auto.

peter2903 06-07-2017 14:37

Odp: Katalizator- wymiana,gdzie na Mazowszu? Wawa
 
Cytat:

Napisał piorun666 (Post 2825422)
Witam,

Ja wymieniałem kata i złącze elastyczne w swoim Fordzie 1.07.2017r na Pradze Południe, ul.Komorska 55a Warszawa. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Serwisuje tam już swoje 3 auto.

Sprawnie im poszła wymiana kata. Są troche specyficzni:surprise: generalnie można polecić, znają się na wydechach


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.