Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Jaki kupić rozrusznik? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=151101)

mikolaj86krot 16-02-2012 20:31

Jaki kupić rozrusznik?
 
Witam wszystkich.
Moje pytanie jest nastepujace... jaki rozrusznik nalezy kupic do MK3 TDCi? Na co zwracac uwage? czym sie kierowac przy wyborze..? Na allego jest wybor bardzo duzo i rozpietosc cenowa jest taka sama, a nie mam zielonego pojecia jak podejsc do zakupy rozrusznika...

W@SP 16-02-2012 20:43

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
Ja kupiłem używkę z 2006 roku.Nie kupuj nowych po 160 zł.To szajs!!Bendiksy w tych tanich nie są na łożyskach tylko na ślizgach.
I nie kombinuj tylko wymieniaj dwumasę bo wtopisz jak ja...

zbyszek620 18-02-2012 23:06

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
Poddaj stary regeneracji. Ja również miałem problem z rozrusznikiem, skończyło się na przeczyszczeniu i nasmarowaniu (zrobiłem sam).

m23 19-02-2012 12:46

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
Cytat:

Napisał zbyszek620 (Post 1786362)
Poddaj stary regeneracji. Ja również miałem problem z rozrusznikiem, skończyło się na przeczyszczeniu i nasmarowaniu (zrobiłem sam).

dokladnie tak...
tez kupilem jakas podrobke ale wytrzymala 4m miesiace i padl, jak bylem na urlopie w PL to dalem oryginal do regenerascji-okazalo sie ze jakies tulejki-koszt 250zl, zalozylem i smiga do dzis... ale dwumase bede latem wymienial bo juz troche stuka...
pozdrawiam

eclipse 19-02-2012 12:58

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
Cytat:

Napisał m23 (Post 1786604)
dokladnie tak...
tez kupilem jakas podrobke ale wytrzymala 4m miesiace i padl, jak bylem na urlopie w PL to dalem oryginal do regenerascji-okazalo sie ze jakies tulejki-koszt 250zl, zalozylem i smiga do dzis... ale dwumase bede latem wymienial bo juz troche stuka...
pozdrawiam

To te tulejki chyba ze złota .

MaxiMike 19-02-2012 13:12

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
kup uzywke najlepiej w swojej okolicy z gwarancja na rozruch i niech przy Tobie sprawdza...

mikolaj86krot 20-02-2012 19:24

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
moj problem okazal sie przy pierwszym problemie z rozrusznikiem (opilki z koła wumasowego blokawaly bendiks). Po wymontowaniu rozrusznika okazalo sie ze nie mam juz orginalnego, tylko jakis inny. zanim kupilem auta sprzedawca musial juz wymienic na ten. I teraz sie tak zastanawiam czy zainwstowac w jakis nowy, czy kupic tak jak proponujecie uzywke orginalnego.
czy ktos ma jakis sprawdzony namiar na orginalny rozrusznik...?

MaxiMike 20-02-2012 20:52

Odp: Jaki kupić rozrusznik?
 
allegro albo tutaj poszukaj moze ktos ma;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.