Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Diesel (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=139)
-   -   [2,0 i 2,2 TDCi] po czyszczeniu wtryskow auto działa i niema sprezynki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=112762)

david1985 20-10-2010 19:32

po czyszczeniu wtryskow auto działa i niema sprezynki
 
Witam mam mały problem z wtryskiwaczami.Otóż jadąc autem ,nagle odebrało mu moc i sprężynka zaczęła migac.Po zgaszeniu i zapaleniu nic nie dało,dalej migało i bez mocy .Zawiozłem auto na komputer pokazało 3 wtryskiwacz ze jest uszkodzony zawiozłem auto do regeneracji wtryskiwaczy i gosciu mi mówi ze wszystkie 4 są padnięte i koszt ok 2800zl za wszystkie plus czyszczenie przewodów bo podobno pełno brudu było.wiec nie zgodziłem się.Wyczyścił je włożył spowrotem zaprogramował zapłaciłem 340zl i auto działa.Rano odpala od ręki puści niebieski dymek i wszystko.zrobiłem próbę przelewową i okazało się ze jeden daje 50ml a reszta w normie.Panowie proszę o pomoc sprzedawac czy kupic zaworek wymienic i jeździc?dodam ze na próbie przelewowej pierwszy okazał się wadliwy.

Szymekmondeo 20-10-2010 20:38

Odp: wtryskiwacze mondeo 2.0tdci 2002 r
 
jak ktos ci to kupi to sprzedaj.Każdu sie boi 2.0 TDCI wiec łatwo nie bd,polataj po warsztatach jak bd mala kasa to zrob,Ja proponuje wystawic ogłoszenie i moze sie uda:)

Wojtek 20-10-2010 21:00

Odp: wtryskiwacze mondeo 2.0tdci 2002 r
 
Jak autor poprawi tytuł na tematu na zgodny z regulaminem , temat powróci do działu.


Temat poprawiony.

mkaminski100 22-10-2010 10:20

Odp: po czyszczeniu wtryskow auto działa i niema sprezynki
 
Jak masz wiedze, mozliwosc i checi to na poczatek bym rozebral ten wtrysk i go wyczyscil porzadnie. Czyli wyjecie igliczki przeczyszczenie w srodku, do tego wyjecie samego grzybka zaworka i to samo. Wszystko w ropie, szczoteszka i patyczkami do uszu.
ja tak odpalilem juz kilka aut ktore wg mechanikow mialy nie ruszyc bez zakupu nowych wtrystkow.

kiedrus 22-10-2010 11:44

Odp: wtryskiwacze mondeo 2.0tdci 2002 r
 
Cytat:

Napisał david1985 (Post 1526697)
Panowie proszę o pomoc sprzedawac czy kupic zaworek wymienic i jeździc?

Cytat:

Napisał Szymekmondeo (Post 1526761)
Ja proponuje wystawic ogłoszenie i moze sie uda

Życzę Wam drodzy koledzy, żeby każde Wasze auto które kupicie było z taką właśnie "niespodzianką" i żebyście mieli z nim problemy zaraz po zakupie.

Emmm 22-10-2010 12:11

Odp: po czyszczeniu wtryskow auto działa i niema sprezynki
 
Przyłaczam się do życzeń Kolegi Kiedrus'a.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.