Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Firmy regenerujące (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=125576)

majkelmk3 14-03-2011 12:21

Firmy regenerujące
 
Witam!
Przyszła niestety pora że wtryski zaczynają odmawiać.
Poszukuje więc sprawdzonych przez Was firm zajmujących się regeneracja.
Jestem z woj.Pomorskiego i w tym rejonie interesowałyby mnie takie firmy.

Jeśli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie;)

Blazej 15-03-2011 09:41

Odp: Firmy regenerujące
 
gdzieś w Leźnie znajuduje się dobry mechanik zajmujący się tym

gregor676 13-06-2011 15:50

Odp: Firmy regenerujące
 
Może pużno na odpowiedż ale przyda się innym w Gdyni na ul.Zakopiańska róg Warszawskiej i Pomorskiej tzn.wjazd na zakopiańską:roll:

r.bartczak 18-06-2011 11:29

Odp: Firmy regenerujące
 
Ja także chciałbym dodać jednego Pana na przyszłość, który trudni sie regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp z tego co mi wiadomo. Robiłem u Niego wtryski do mojego Mondeo, cena i robota bardzo zadowalająca (1600 zł komplet) naprawde polecam, solidna firma, podaje namiar:
p. Paweł 512 484 995 Gdańsk

G0 Mułek 23-06-2011 09:27

Odp: Firmy regenerujące
 
Ja w Gdyni byłem z mk2 i zrobili chłopaki szybko i solidnie. Dokładnie niedaleko Warszawskiej. Mają autoryzację BOSCHa.

H4des 25-08-2011 21:40

Odp: Firmy regenerujące
 
Ja robię obecnie w Kałdowie ( koło Malborka ). Tam Pan mi wymontowuje wtryski i oddaje do regeneracji do jakiegoś swojego kolegi do Mikołajek Pomorskich. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Niestety już przydarzył się problem : mechanik nie może nigdzie dostać zaworka do wtrysku.... A jak ma to za 460zł.. Cena mnie nie zadowala więc szukam dalej. Jeśli chodzi o diagnozę problemu to Pan z Kałdowa spisał się na 5! Jeździł ze mną z laptopem i mierzył różne rzeczy o których nie mam pojęcia, to samo na postoju, widać, że podchodzi do sprawy poważnie.

opoj 26-08-2011 07:15

Odp: Firmy regenerujące
 
Cytat:

Napisał Blazej (Post 1618101)
gdzieś w Leźnie znajuduje się dobry mechanik zajmujący się tym

Jest - na trasie Leźno-Banino.
Mała uwaga - jest jeszcze w Leźnie Bosch Service o którym krążą nie najlepsze opinie.

lbk.sMaSh 26-08-2011 18:30

Odp: Firmy regenerujące
 
Ja regenerowalem wtryski u Bosha:

Adres:
ul. Mostowa 24A
37-464 Stalowa Wola

Telefon:
015/843-27-47
0-601-856-277


Cała impreza kosztowała mnie 1880 zł:
4 zaworki
1 rozpylacz
mycie idp itd.
jest gwarancja na to wtryski igła

fordziak4971 03-09-2011 22:05

Odp: Firmy regenerujące
 
Cytat:

Napisał gregor676 (Post 1668555)
Może pużno na odpowiedż ale przyda się innym w Gdyni na ul.Zakopiańska róg Warszawskiej i Pomorskiej tzn.wjazd na zakopiańską:roll:

Popieram! Szybko, solidnie, profesjonalnie i co najważniejsze tanio.
Polecam!

Singer67 03-10-2011 18:45

Odp: Firmy regenerujące
 
Tiaa....
W ubiegłym roku miałem problem z wtryskami tak więc udałem się do mojego serdecznego kolegi w Górze Pomorskiej / k Wejherowa ul. Wejhera nr?( jedyny spec na tej ulicy ).
Wybitny lakiernik, mechanik. Ale do rzeczy... Jest gość(były pracownik gdyńskiego zakładu na ul. Tatrzańskiej )właśnie, który otworzył swój zakład w Rekowie nie pamiętam adresu ani telefonu z tego względu, że to wspomniany wcześniej mój kolega mnie do niego zabrał i pokazał gdzie on mieszka. Jest on tam jedyny.
Gość robił mi w zasadzie pompę wtryskową. Same wtryski załatwił mi nówki. Bosch-a.
W zakładzie ma sprzęt stary ale wysokiej klasy. Można powiedzieć laboratorium. Nie odstawia "lipy" !!
A kolega zmontował mi to szybko, sprawnie i co ważne nie bolało.

Tak na marginesie...
Zdobędę telefon do niego i zamieszczę go na forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.