Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Wymiana radia i głośników (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=133938)

artur021966 26-06-2011 15:50

Wymiana radia i głośników
 
Witam wszystkich klubowiczów i pozdrawiam. Zwracam się do Was z prośbą o poradę.Chciałbym wymienić oryginalne radio i głośniki w moim fordzie mondeo (2002 LX) na nowe radio 2 DIN z MP3,USB. Do tego chciałbym dobre głośniki (nie chcę żadnej tuby).Zależy mi również , na podłączeniu radia pod fabrycznego pilota przy kierownicy.Nie mam "góry" pieniędzy ale na dobry sprzęt znajdę .Pozdrawiam i z góry dziękuję !

szyru 27-06-2011 18:42

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Mógłbyś się jeszcze zastanowić co najmniej nad wymianą przewodów głośnikowych, bo skoro nowa jednostka i nowe głośniki to i połączenie pomiędzy nimi warto ulepszyć. Dobrym pomysłem jest też wygłuszenie drzwi, ale to już więcej roboty i więcej kosztów. Nimeniej jednak z pewnością efekt byłby dużo większy.

artur021966 27-06-2011 22:03

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Dzięki SZYRU. Masz rację.Ale może coś podpowiesz jaki wybrać sprzęt

dzimi75 28-06-2011 08:24

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Kolego jak się dobrze orientuje to masz auto przed liftem i tam radio 2 Din nie pasuje bez przeróbki :(.bo jest radio 1,8 dina.Według mnie to 1 din radio i kupić zaślepkę żeby dziury nie było ja tak mam i jestem zadowolony.A co do głośników to jest duży wybór na allegro .JA mam z przodu Infinity moc Rms 60 W graja super pod radiem z tylu jeszcze oryginalne.Ale pamiętaj jak kupisz głośniki musisz wejścia z oryginalnych kostek przerobić na głośniki.Chyba ze faktycznie przerobisz na nowa instalacje :)

artur021966 28-06-2011 23:14

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Dzięki . Ogromnego ćwieka mi zabiłeś !!! Moje marzenia i plany prysły jak bańka mydlana . Ale zapytam jeszcze raz . Na pewno 1,8 DIN ?!?!

Dawido_89 18-08-2011 19:45

Odp: Wymiana radia i głośników
 
artur glowa do gory :] Kupic radio 2din powiekszyc otwor (sam wymysl sposob) jak i czym :P noo i radio wejdzie :] Ja taki mam plan hehe

romek10 23-08-2011 18:14

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Niestety 2 din tam nie ma. Ale za to jak weźmiesz 1din, to ci zostaje miejsce na CB radio.
Ja pod swoim Alpine'm wstawiłem Inteka M-130.
A z zaślepki zrobiłem panel maskujący.

artur021966 03-12-2011 22:07

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Dzięki Wszystkim za podpowiedzi !

makpan 23-02-2012 11:08

Odp: Wymiana radia i głośników
 
Cytat:

Napisał romek10 (Post 1699773)
A z zaślepki zrobiłem panel maskujący.

A mógłbyś wrzucić zdjęcie jak to wygląda?

Szukam takiej kieszonki do cb pod radio 1 din i nigdzie nie ma:mad:

Rzeznik z Sherwood 03-07-2016 15:44

Nowe głośniki do mk3
 
Panowie potrzebuję porady i pomocy w doborze głośników które zmieszczą się w moje boczki, a będą grać o niebo lepiej niż fabryczne.
Czy tego typu zestawy to coś wartego uwagi czy polecacie coś innego?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.