Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o braku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=270745)

Przemekl100 09-10-2017 19:43

Czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o braku
 
Witam na wstepie mam problem z wskazaniem ilości paliwa mianowicie w sobotę zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o braku paliwa chwilę później awaria silnika po paru minutach zaczyna szarpać zjechałem na bok aż sam zgasł po czym ponownie uruchomilem motor wszystko wróciło do normy i po jakiś dwóch trzech minutach to samo i tak trzy razy moje pytania są takie czy istnieje możliwość że w ten sposób rozwala silnik , A następne pytanie czy to pływak i jak się do niego dostać wiem że jest dużo tematów Ale żaden nie dotyczy galaxy 2013 2.2 dodam 7osob webasto czy to czujnik lub pompa jak się za to zabrać gdzie co i jak z góry dziękuję bardzo

stomat 12-10-2017 12:48

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
Sprawdzić czy jest paliwo w zbiorniku.

no_fear 12-10-2017 13:54

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
różnie to bywa... lepiej sprawdź czy faktycznie masz paliwo w baku...


Przemekl100 13-10-2017 16:44

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
Paliwo mam na 100% zawsze leje do pełna podejrzewam że to wina pływacka z chęcią bym to wymienił tylko problem w tym że on jest razem z pompa A to już są koszta w fordzie krzykneli sobie 500€ i pytanie jest takie gdzie jest kostka od plywaka może tam coś nie styka

Bump: Dodam jeszcze że pompa w 100% sprawna

slawek-kali 13-10-2017 16:53

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
Z jaka pompa? tam nic nie ma :D Duisburg troche daleko ode mnie, a pewnie ty do mnie nie dojedziesz co?

Przemekl100 13-10-2017 17:39

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
Chodzi mi gdzie jest kostka łącząca pływak i pompę w którym miejscu

Bump: Do Paderborn mam 150 km A czemu pytasz?

eclipse 29-10-2017 10:34

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
A .... zaglądałeś w ogóle pod maskę ?... może jakieś błędy się odnotowały DCI
Może nadłamał sie wężyk i łapie powietrze lub zapchał się filtr paliwa , przyczyn może być wiele .

Przemekl100 31-10-2017 14:48

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
tak ok ale powiedz mi co ma jedno do drogiego przeciez piszewyraznie ze on poprostu mi nie pokazuje stanu faktycznego

eclipse 31-10-2017 15:05

Odp: czujnik paliwa - zatankowalem do pełna dzisiaj jadę do pracy nagle sygnał o brak
 
Cytat:

Napisał Przemekl100 (Post 2869143)
chwilę później awaria silnika po paru minutach zaczyna szarpać zjechałem na bok aż sam zgasł po czym ponownie uruchomilem motor wszystko wróciło do normy i po jakiś dwóch trzech minutach to samo i tak trzy razy moje pytania są takie czy istnieje możliwość że w ten sposób rozwala silnik , A następne pytanie

Na forum jest zwyczaj 1 pytanie=1 temat .
Na część już otrzymałeś odpowiedź , oczywiście zawsze możesz zostawić w ASO bez sprawdzania podstawowych spraw .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.