Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Nie zapala mimo, że rozrusznik normalnie kręci. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=90379)

colombo5 04-02-2010 15:03

Odp: Maksiu kaput
 
To samo jest z Peugotem mialem kiedys 607 Gdy sie zepsula (a psula sie non stop) na czesci czekalem 2 tygodnie bo musieli je sciagac z Francji!!

tygrysex 04-02-2010 15:34

Odp: Maksiu kaput
 
Ja w Foczce czekalem na przedni zdezak tydzien... a i tak przywiezli sobie zly (?!)
Wiec czekalem nastepny tydzien... tyle, ze mialem od poczatku auto zastepcze oplacone przez ubezpieczenie... wiec nie bylo strasznego tragizmu.

arczi_75 04-02-2010 16:31

Odp: Maksiu kaput
 
Cytat:

Napisał witekga (Post 1353345)
Arczi - auto na gwarancji ?
Przy okazji - sprowadzałem kilka razy część do zegarka z Singapuru (przez ebay)
trwało to 3-4 dni

Tak witekga na gwarancji. Maksiu ma niecałe 13 miesięcy :-( Nie odpuszczę Fordowi Polska za brak przez ten czas auta zastępczego.

bartekd 23-08-2011 11:06

Odp: Maksiu kaput
 
Cytat:

Napisał arczi_75 (Post 1353471)
Tak witekga na gwarancji. Maksiu ma niecałe 13 miesięcy :-( Nie odpuszczę Fordowi Polska za brak przez ten czas auta zastępczego.

I co - udało się coś uzyskać od Forda? Moim zdaniem klient biznesowy powinien być traktowany z wiekszą atencją nawet niż prywatny, a tu, przynajmniej w Polsce, radź se Pan sam. Prywatny przynajmniej na rękojmię może (teoretycznie) liczyć.

arczi_75 27-08-2011 22:11

Odp: Maksiu kaput
 
Cytat:

Napisał bartekd (Post 1699626)
I co - udało się coś uzyskać od Forda? Moim zdaniem klient biznesowy powinien być traktowany z wiekszą atencją nawet niż prywatny, a tu, przynajmniej w Polsce, radź se Pan sam. Prywatny przynajmniej na rękojmię może (teoretycznie) liczyć.

Niestety byłem bez samochodu 10 dni :-( Ale serwis który mnie tak wyruchał omijam od dawna z daleka.

Slartibartfast 30-08-2011 00:15

Odp: Nie zapala mimo, że rozrusznik normalnie kręci.
 
A dojechałeś do serwisu sam, czy na lawecie?
Jak naprawiałem zbitą tylną szybę, to gość w assistance powiedział, że zastępczy należy się tylko jak samochód do warsztatu przyjedzie holownikiem... Więc mój pojechał i dostałem megane na tydzień (bo tyle trwała naprawa) - ale zastępcze było z ubezpieczenia a nie z serwisu (choć serwis też oferował - tylko jak coś robią z ac to pewnie im się opłaca dać furę a przy zwykłej naprawie mają to gdzieś)

arczi_75 31-08-2011 20:44

Odp: Nie zapala mimo, że rozrusznik normalnie kręci.
 
Cytat:

Napisał Slartibartfast (Post 1702127)
A dojechałeś do serwisu sam, czy na lawecie?
Jak naprawiałem zbitą tylną szybę, to gość w assistance powiedział, że zastępczy należy się tylko jak samochód do warsztatu przyjedzie holownikiem... Więc mój pojechał i dostałem megane na tydzień (bo tyle trwała naprawa) - ale zastępcze było z ubezpieczenia a nie z serwisu (choć serwis też oferował - tylko jak coś robią z ac to pewnie im się opłaca dać furę a przy zwykłej naprawie mają to gdzieś)

No właśnie nie na lawecie i to był błąd. A poza tym potwierdzam, potwierdzam i jeszcze raz potwierdzam :-D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.