Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Escape - Kuga USA] Wtyczki reflektorów przednich (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=284741)

tawod 11-08-2018 06:27

Wtyczki reflektorów przednich
 
witajcie,
czy mógłby ktoś podzielić się schematem pinów, żeby przełożyć kostkę z Escape USA na Kugę EU do podłączenia przednich reflektorów halogen soczewka ?

Może ma ktoś również takie wtyczki do sprzedania?

Escap 11-08-2018 09:32

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
wg schematu piny : 12 postój, 2 DLR, 5 drogowe, 10 mijania, 7 i 9 masa - te są wykorzystane w escape

tawod 11-08-2018 09:45

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
no , dokładnie 6 pinów jest używanych.

a jak to jest na europejskim reflektorze ?

Escap 11-08-2018 10:39

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
Cytat:

Napisał tawod (Post 3016834)
no , dokładnie 6 pinów jest używanych.

a jak to jest na europejskim reflektorze ?

To są rozpisane piny w lampie EU i tak należy podłączyć instalację z escape pod nowe wtyczki.

tawod 11-08-2018 10:49

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
dzięki , to teraz zostaje pomierzyć multimetrem, który sygnał jest gdzie albo może znasz też rozpiskę kostki escape ? będzie szybciej

Escap 11-08-2018 11:01

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
poszukam zdjęcia mojej wiązki, jak znajdę to napiszę jakie mam kolory w mojej wiązce.

tedi_k 11-08-2018 11:10

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
Cytat:

Napisał tawod (Post 3016865)
...zostaje pomierzyć multimetrem, ...

Nie wiem dlaczego się tak "motasz"...:027: Kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jest z Bydgoszczy, "robi" po kilka Escape dziennie ( [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ), więc ma to w "małym palcu" i chyba nie odmówi pomocy? :569:

tawod 11-08-2018 11:30

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
kolega leszcz ogarnął mi już konkretne tematy z Sync3 a to jest zwykła pierdoła z wymianą kostki. jedyne co potrzeba to informacja na jakim kablu jest jaki sygnał . pomierzę to dzisiaj i tu wrzucę. Inni nie będą tracili czasu.

tedi_k 11-08-2018 21:54

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
Cytat:

Napisał tawod (Post 3016881)
...a to jest zwykła pierdoła ....

Miło się czyta. Po Twoim PW do mnie z prośbą już chciałem się rzucać na schematy, ale widzę, że luz i ani Tomkowi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ani mnie już więcej "pierdołami" nie będziesz "głowy zawracać"...:one:
Wrzuć tu zdobyte info dla potomnych proszę!:one:

danwit2 11-08-2018 22:12

Odp: Wtyczki reflektorów przednich
 
hmmmmm no wiesz, dla jednych to zwykła pierdoła :) dla drugich orzech nie do zgryzienia, dla trzecich zarobek. Taki Lifeee jak to mówią:) Jak by nie było to forum po to jest, wymiana informacji. Wiadomo, że niektóre rzeczy muszą zrobić konkretne osoby, i nie ma bata:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.