Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Montaż relingów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=142669)

mihoo 29-10-2011 22:36

Montaż relingów
 
Witam!

Mam kugę bez relingów. Dzwoniłem do ASO i powiedzieli że mają ale koszt 1200zł z monażem. Mam dach panoramiczny nie wiem czy ma to znaczenie. Ale może kupię taniej relingi a oni tylko zamontuja. Czy kupie takie relingi poza ASO?

husar.pl 30-10-2011 07:27

Odp: Montaż relingów
 
Witam!!!
Pytałem w ASO o relingi do mojego mondka,ale w Austrii.Cena to 180 euro i co ciekawe gość powiedział,ze sam moge sobie zamontować,że jest instrukcja montażu.
Poszukaj w necie,popytaj moze sam zamontujesz.pozdrawiam!!

takitam 30-10-2011 11:28

Odp: Montaż relingów
 
Cytat:

Napisał mihoo (Post 1728903)
Witam!

Mam dach panoramiczny

co ty maż za wersje , nie można mieć panoramy bez relingów !!!, ja jak zamawiałem pakiet skóra, xenon + dach to relingi są z automatu !!!!

mihoo 30-10-2011 16:16

Odp: Montaż relingów
 
no widzisz mam to co ty, ale bez relingów :(

takitam 30-10-2011 20:05

Odp: Montaż relingów
 
już nie mam, kuga sprzedana, dwa lata wystarczy.:619:

boncio 07-11-2011 21:43

Odp: Montaż relingów
 
Nadal Cie takitam nie rozumiem, no ale ok :)

takitam 08-11-2011 07:36

Odp: Montaż relingów
 
przy zamówieniu panoramicznego dachu nic nie mówiłem sprzedawcy o relingach a dostałem je bezpłatnie razem z przyciemnianymi szybami mimo że nawet o to nie pytałem .
dlatego myślę że relingi i przyciemniane szyby to wszystko jest powiązane z panoramicznym dachem .

Ramzik 08-11-2011 15:26

Odp: Montaż relingów
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1733894)
przy zamówieniu panoramicznego dachu nic nie mówiłem sprzedawcy o relingach a dostałem je bezpłatnie razem z przyciemnianymi szybami mimo że nawet o to nie pytałem .
dlatego myślę że relingi i przyciemniane szyby to wszystko jest powiązane z panoramicznym dachem .

raczej nie z panoramicznym dachem tylko z wersją wyposażenia - chociaż obie dostępne wersje - trend i titanium - w standardzie mają przyciemniane szyby, a relingi są za dopłatą, przynajmniej te w kolorze aluminium - tak podają na stronie ford.pl

boncio 09-11-2011 12:21

Odp: Montaż relingów
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1733894)
przy zamówieniu panoramicznego dachu nic nie mówiłem sprzedawcy o relingach a dostałem je bezpłatnie razem z przyciemnianymi szybami mimo że nawet o to nie pytałem .
dlatego myślę że relingi i przyciemniane szyby to wszystko jest powiązane z panoramicznym dachem .

W umowie musiałeś mieć podaną nazwę pakietu, chyba że to był prezent od sprzedawcy.
To że teraz nie ma, nie oznacza, że tak było zawsze.

A mnie chodziło wtedy o Twój ostatni wpis, że sprzedałeś Kugę :) Może nie do końca jasno się wyraziłem.
Kiedyś chciałem kupić, ale życie zweryfikowało plany.

takitam 09-11-2011 17:06

Odp: Montaż relingów
 
tak , miesiąc temu sprzedałem swoją kugę , dwa lata ja mieliśmy i po wielkim zauroczeniu sie znudziła a raczej doszliśmy do wniosku że nie była dla nas praktyczna, za mała jak na firmowe auto a za duża jak dla mojej żony bo tylko ona nia jeździła .

co do pakietu to chyba gafę strzeliłem , my mieliśmy tytanium i kilka pakietów w których chyba były relingi.:?:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.