Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=176443)

przemek124 21-02-2013 21:19

Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
Witam
Mam oto taką skrzynkę bezpiecnikową jak ta - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Czy możę ktoś sie orjętuj który bezpiecznik jest od gniazd 12v (zapalniczka itd)

Bump:

tedi_k 21-02-2013 21:44

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
Z pamięci mojej - chyba 5 wątek z pytaniem o bezpiecznik gniazda zapalniczki. Czyli - szukajki się nie chce używać... DO instrukcji obsługi samochodu się także nie chce zajrzeć... Jak się jej nie ma - ze stron Forda nie chce się jej pobrać...

I co tu bumpować???

przemek124 21-02-2013 22:00

Re: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
Mam instrukcje ale niestety instrukcja pokazuje układ starszej skrzynki (inny układ bezpieczników) niż ten.

tedi_k 21-02-2013 22:06

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
No to sobie ściągnij nowszą instrukcję. Może też być od C-maxa lub Kugi.

przemek124 21-02-2013 22:12

Re: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
Ściągnołem nową instrukcje ale niestety nie taki układ bezpieczników mam - Moja foka jest z Belgji i ma jaką inną skrzynkę bezpiecznikową

Bump: Od C-max tez nie to

Bump: A jednak taki układ jak w KUGA - dzięki

Bump: w instrukcji jest napisane ze bezpiecznik 20 jest do gniazda zapalniczki - czyli żółty powienin być chyba ?

przemek124 26-02-2013 22:59

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
a w tej wersji jest to pierwszy bezpiecznik od lewej w drugim rzędzie od dołu zółty bezpiecznik 20 amper

gorilas 26-02-2013 23:18

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
kolego, jak juz jest napisane wczesniej, temat przewalkowany kilka razy, do tego nie masz 'jakiejs innej skrzynki z Belgii' tylko standardowy layout w FF2 po FL ja tez mam taki, na aukcji zdjecie jest obrocone o 180stopni wzgledem tego ktore mozesz znalezc - napisze to jeszcze raz - w standardowej instrukcji do FF2 FL do sciagniecia ze strony Forda, strona 168.

o czym tu pisac? ze odkryles bezpiecznik 109?

przemek124 27-02-2013 21:43

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
ok dzięki za info - jestem początkujący z fordem więc nie mam takiej wiedzy

przemek124 06-03-2013 00:29

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
tak to ten :)

void-tech 28-06-2014 22:04

Odp: Który bezpiecznik od gniazda zapalniczki
 
Witajcie,
Zdarzyło mi się, że ładowarka rozleciała mi się przy wyjmowaniu z gniazda zapalniczki, powodując zwarcie. Sprawdziłem bezpiecznik, nr 29 siedzi tam pełnosprawny bezpiecznik 20A. Wymieniłem go nawet na nowy, ale w gnieździe wciąż brak zasilania. Tak się złożyło że mam przy sobie nawet miernik, więc mam to jak sprawdzić. Macie jakieś pomysły, co jeszcze może być nie tak?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.