Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=148474)

arturj 18-01-2012 21:35

W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM.
 
Jestem zainteresowany kupnem Focusa MK3 w wersji Titanium z silnikiem 1,6 EB 150 KM. Trafiłem na informację, że Ford produkuje nowe Focusy w Niemczech, USA i Rosji. Obecnie jeżdżę Mondeo, które zostało wyprodukowane w Niemczech. Perspektywa posiadania samochodu wyprodukowanego u naszych wschodnich sąsiadów nieco mnie przeraziła. Będę wdzięczny, za informację skąd pochodzą nowe Focusy trafiające na rynek polski, zwłaszcza w podanej przeze mnie wersji.

Z góry dzięki za wszelkie info.

Atlis 18-01-2012 21:40

Odp: Kraj produkcji
 
w rosji, z tego co wiem, sa produkowane auta na rynek wschodni. niemcy (saarlouis - moj tez tam byl wyprodukowany) - europa , stany - wiadomo.

pozatym nie wiem czego sie obawiasz. toyota produkuje swoje silniki w polsce i jakos nadal naleza te auta do najmniej zawodnych.

czasami nowoczesna fabryka na wschodzie produkuje lepiej, niz stara na zachodzie...

arturj 18-01-2012 21:56

Odp: W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM.
 
Dzięki za szybką odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłeś :-) Zdaję sobie sprawę, że różnice między regionami zdecydowanie się zacierają. Wierzę też w to, że fabryka w Rosji jest bardzo nowoczesna. Brak mi jednak zaufania do zatrudnionej tam kadry. Nie bez przyczyny Rosja od wielu lat wiedzie prym w spożyciu alkoholu na mieszkańca. Już widzę, jak cała ekipa na ostrym kacu montuje samochody ;-)

P.S. Dziękuję Moderatorom za zmianę tytułu - nowy wygląda znacznie lepiej.

Matych 19-01-2012 00:28

Odp: W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM.
 
Tu chyba nie wiesz kto pracuje w fabrykach europy zachodniej,Rosjanin czy polak przy tych pracownikach to wzór.

kuba0005 19-01-2012 07:18

Odp: W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM.
 
Jeszcz w Hizpanii w Valencji kod w nr VIN WP a Niemcy kod w VIN GC - 7 i 8 znak VIN.

Atlis 19-01-2012 07:41

Odp: W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM.
 
kuba - hiszpanii sa produkowane c-maxy, ffiii nie.
Matych - no niestety duzo w tym racji...
arturj - nie przejmuj sie i kupuj ;)

arturj 19-01-2012 17:48

Odp: W jakim kraju jest produkowany MK3 w wersji Titanium 1,6 EB 150 KM.
 
Focus został zamówiony :) Auto pochodzi z wyprzedaży rocznika 2011 i jest dostępne "od ręki" więc za tydzień, lub dwa będę w stanie opisać pierwsze wrażenia z używania mojego egzemplarza :)

Po jazdach próbnych samochodem demonstracyjnym jestem przekonany, że będzie świetnie. Jeśli dodatkowo Ford postarał się o odpowiednią niezawodność to czeka mnie kilka lat sporej radości z jazdy :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.