Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Błąd P2263 na ciepłym silniku w 2.0 Tdci 140km (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257596)

sebamk3 25-01-2017 21:12

Błąd P2263 na ciepłym silniku w 2.0 Tdci 140km
 
Witam wszystkich, szukałem podobnego tematu ale nie było odnośnie tego silnika. Mianowicie dzisiaj rano jadąc do pracy samochód wyświetlił komunikat o awarii silnika. Po pracy odpaliłem auto i błąd nie wyskoczył. Wieczorem jadąc w dłuższą drogę w momencie nagrzania silnika wyskoczył komunikat, więc podpiąłem tester i pokazało błąd P 2263 Ciśnienie doładowania/ ciśnienie doładowania sprężarki-nieprawidłowe. Czy miał ktoś podobny problem ? Zastanawiam się nad wyczyszczeniem układu dolotowego i czujnika ciśnienia dołodowania (ew. wymiana) Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc !

mariusz gorzów 25-01-2017 21:14

Odp: Problem na ciepłym silniku 2.0 Tdci 140km. Błąd P2263.
 
Proszę poprawić tytuł swojego tematu na zgodny z zasadami Forum:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Krótki poradnik jak to zrobić:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

sebamk3 25-01-2017 21:33

Odp: Błąd P2263 na ciepłym silniku w 2.0 Tdci 140km
 
Tytuł poprawiony, sorry za naruszenie regulaminu. Pozdro.

Skipper0pl 05-05-2024 20:22

Problem z błędem P226385 + awaria silnika
 
1 załącznik(i)
Część,
Mam forda focus MK3 2014 rok 2.0 TDCI AUTOMAT.
Od jakiegoś czasu mam dwa problemy:
1. Czujnik TPMS, czujnik zapalał się i po 3km gasł pojechałem na wulkanizację wymieniłem wszystkie czujniki tpms według warsztatu słabe baterie w czujnikach trzeba wymienić. No to zostały wymienione ale problem mam dalej ten sam.... Dalej po uruchomieniu silnika zapala się kontrolka ciśnienia po czym po 3km gaśnie.
2. Problem mam tak już od paru miesięcy auto stoi sobie na P + ręczny zapala mi się po uruchomieniu komunikat "Awaria silnika natychmiast serwis" z tym że ogranicza mi moc auto staje się "mułem" zjadę na pobocze wyłączę auto kilku krotnie i zapale a komunikat się wyłącza. Później np. tydzień jeżdżę bez problemów nawet 2 tygodnie i znowu ten komunikat często włącza się on na nierównościach.... A teraz nawet pod nocy odrazu po wlaczeniu (Serwis nie może zdiagnozować problemu) Ale udało mi się i serwisowi wyłapać błąd który się wyświetla przy tym błędzie w komputerze. (Zdjęcie).
Czy ktoś miał podobną sytuację?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

tomao 05-05-2024 20:49

Odp: Problem z błędem P226385 + awaria silnika
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Skipper0pl 05-05-2024 20:55

Odp: Problem z błędem P226385 + awaria silnika
 
P2263 jest błędem ogólnym dopisek 85 precyzuje dokładnie błąd i nigdzie nie ma o nim informacji ten film niestety nie pomógł bo oglądałem go wcześniej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.