Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=127703)

toz 05-04-2011 11:53

Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Witam!

Od kilku dni mam nowego Galaxy 2.0 (benz.). Na forum o Galaxy są sami właściciele starszych modeli, a auto bliżnicze z S-maxem, więc tutaj zapytam. Czy jest jakis patent na trzymanie tytułowych elementów?

Teoretycznie trójkąt mozna trzymać w schowku z kompresorem do naprawiania kół, ale moj trojkat tam nie wchodzi. A z gaśnica nie wiem, co zrobic, żeby sie nie turlała. Jakas torba? Może dałoby się ja przyczepić gdzies w bagażniku?

Może ktoś się podzieli swoimi patentami?

Pozdrawiam.

Kristoforos 05-04-2011 12:33

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Już o tym jakieś wątki były, ale tak właśnie się zastanawiam, że ja nie mam pojęcia gdzie leży u mnie gaśnica... :/ Muszę sprawdzić :)

basil 05-04-2011 14:10

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Ja trójkąt i gaśnicę mam w najbardziej nielogicznym i niedostępnym miejscu, czyli w schowku w podłodze w bagażniku. Żeby coś z niego wyciągnąć, muszę wyjąć wszystko z bagażnika, podnieść fotele trzeciego rzędu i dopiero mogę*otworzyć schowek ;)

krisgal 05-04-2011 14:41

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Chyba standardowym miejscem jest schowek po lewej stronie w bagażniku . Jak odbierałem Galaxa to gaśnica i trójkąt tam były. A jak odbierałeś auto to dostałeś wszystko luzem ?

krisgal 05-04-2011 14:44

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Poprawka oczywiście schowek po prawej stronie .

NIUTEK74 05-04-2011 14:46

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
1 załącznik(i)
Ja mam tak, przy czym nie ma gluta tylko zapas w bagażniku

basil 05-04-2011 15:40

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
a szacun - rzeczywiście:) pod nogami pasażera z tyłu po prawej:) razem z zestawem naprawczym:) Zapomniałem że jestem wyposażony w dwa trójkąty i dwie gaśnice;)

Planeta 05-04-2011 20:56

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Mam też z tyłu w bagażniku.Dostałem luzem.Niestety w podłodze drugi (rząd siedzeń)trójkąt się nie mieści.

robmus 05-04-2011 21:02

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
NIUTEK74 rano kolego to sprawdze bo sposub rewelka

Radek S-MAX 06-04-2011 08:09

Odp: Trójkąt i gaśnica - gdzie trzymać
 
Trójkąt i gaśnice mam w tylnym schowku przy klapie, nic nie lata, bo jeszcze mam tam parę szpargałów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.