Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   Piąty i szósty głośnik w Mondeo Kombi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=23742)

juha 15-04-2007 21:17

Piąty i szósty głośnik w Mondeo Kombi
 
Witajcie

Jestem tu nowy:). Swoje Mondeo kupilem okolo miesiaca temu:) Jest to Mondeo Kombi, 2003 rok po liftingu.
Moja uwagę zwrocilo miejsce na glosniki w tylnych slupkach. Po zdjeciu zaslepek widac wyprowadzone kabelki ze zlaczkami na podlaczenie glosnikow. Tu moje pytanie, czy da sie bez problemu zamontowac tam jakies glosniki, aby oprocz 4 glosikow zamontowanych w drzwiach graly jeszcze 2 dodatkowe w tylnych slupkach? Jesli tak, to jakie glosniki (chodzi o wymiary) powinienem kupic, jak je podlaczyc, skad wziasc takie zlaczki, aby glosniki podlaczyc do tych wyprowadzonych zlaczek na kablekach. W fordzie posiadam radio 6000 CD, identyczne z tym tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Dziekuje za pomoc i wszelkie sugestie.
Pozdrawiam

Bauma 15-04-2007 21:51

przypuszczam ze poprzedni wlasciciel mial wstawiony system odseparowany czyli cos takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] duzy glosnik w drzwi maly w slupek.... jak ma byc "lomot" to mozna tak wstawic ale dla poprawnej sceny dzwiekowej to system odsepaowany na przod + ewentualnie okragly w tylne drzwi + jakis basik :fcp1

Andys 19-04-2007 12:42

A mnie sie wydaje że to nie jest miejsce na głośniki. Ostatnio ściągnąłem tą zaślepkę żeby dostać sie do śrubki mocującej tylną lampę zespoloną. Jak zamontujesz tam głośnik to będzie potem problem z wymianą żarówek.

tomnet 20-04-2007 20:38

Cytat:

Napisał Andys
A mnie sie wydaje że to nie jest miejsce na głośniki. Ostatnio ściągnąłem tą zaślepkę żeby dostać sie do śrubki mocującej tylną lampę zespoloną. Jak zamontujesz tam głośnik to będzie potem problem z wymianą żarówek.

Masz rację, tylne kratki nie są miejscem na głośniki tylko dostępem do wymiany żarówek, oryginalnie z tego co wiem to Mondeo miało dokładane dwa 'gwizdki' z przodu, na plastiku gdzie jest sterowanie lusterkami.

Bauma 20-04-2007 22:17

Cytat:

Napisał tomnet
oryginalnie z tego co wiem to Mondeo miało dokładane dwa 'gwizdki' z przodu, na plastiku gdzie jest sterowanie lusterkami.

Mondeo nie mialo "gwizdkow" tylko 4 glosniki.. 2 w przednich drzwiach i 2 w tylnych wspolosiowe a nie odseparowane...

tomnet 05-05-2007 18:05

Cytat:

Napisał Bauma
Cytat:

Napisał tomnet
oryginalnie z tego co wiem to Mondeo miało dokładane dwa 'gwizdki' z przodu, na plastiku gdzie jest sterowanie lusterkami.

Mondeo nie mialo "gwizdkow" tylko 4 glosniki.. 2 w przednich drzwiach i 2 w tylnych wspolosiowe a nie odseparowane...

Masz rację, zwracam honor, ktoś miał po prostu tak zamontowane i myślałem, że montują takie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.