Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1993-1996] Nakładki na nadkola Gdzie dostane..? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=158550)

Mateush4 27-05-2012 09:38

Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
Witam może tu ktoś wie gdzie dostanę nakładki na nadkola do mondeo mk1..? kurcze szukałem już wszędzie i znalazłem jedynie chromy, ale za 200zł więc szukam plastików z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam Mateusz.

Emmm 27-05-2012 10:15

Odp: Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
Szukaj na Allegro, kiedyś widziałem ale szczerze mówiąc coś takiego nie wygląda najlepiej. Uważam, że lepiej do tyłu wspawać reperaturki a przednie błotniki wymienić (są na śrubach).
Pozdrawiam

Mateush4 27-05-2012 10:25

Odp: Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
widziałem chromy na bordowym "mój też ma taki kolorek" i efekt był bardzo fajny do tego ciemne szybki naprawde mega efekt nie przebajerowany, a dopieszczony tylko cena chromu mnie przeraża...

lukaszek2603 27-05-2012 11:06

Odp: Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
Tak jak Emmm napisał, jeśli wyłazi w tych miejscach ruda to takie nakladki dadzą tylko tymczasowy efekt. Po krótkim czasie nie bedą się już miały czego trzymać i albo odpadna same albo bedą odstawać. Przy takim zaawansowaniu korozji może już nie być do czego reperaturki przyspawać.Jęsli natomiast nie masz problemu z rudą, a po prostu podobają Ci się takie nakladki to już Twoja decyzja, mnie się to specjalnie nie podoba. Mój sąsiad ma chromy założone w Vectrze i powiem wygląda to kiepsko.Co do plastikowych to kiedyś widziałem na allegro ale były w podobnych cenach co chromy.Pozdrawiam.

1olek 27-05-2012 13:42

Odp: Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
Cytat:

Napisał lukaszek2603 (Post 1832816)
Tak jak Emmm napisał, jeśli wyłazi w tych miejscach ruda to takie nakladki dadzą tylko tymczasowy efekt. Po krótkim czasie nie bedą się już miały czego trzymać i albo odpadna same albo bedą odstawać.

i o taki efekt chodzi, patrząc na wiek MKI wspawywanie reparaturek, malowanie jest nioplacalne.

mondeo_user 28-05-2012 17:34

Odp: Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
mysle, ze mowisz o takich nakladkach jak w RS; wpisz w google: mondeo wheel arches, a takie chromowane nakladki to dla mnie kicz totalny;)

Keram-1 28-05-2012 17:56

Odp: Nakładki na nadkola Gdzie dostane..?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] może te ci się spodobają, lub te [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.