Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Mokro pod dywanikami - skąd tam woda? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=101587)

takitam 29-05-2010 21:18

Mokro pod dywanikami - skąd tam woda?
 
tak jak w temacie, mokro pod dywanikami z przodu u pasażera , dziś sprzątałem auto i zauważyłem korozję na mocowaniach foteli przednich do podłogi, włożyłem rękę w dziurę gdzie jest nr vin na karoserii ( przy progu u przedniego pasażera jest specjalne wycięcie w wykładzinie ) i mokro, nie zdziwiło mnie to bo miałem to w focusie i c-maxie, prawdopodobnie woda idzie z klimy zamiast na zewnątrz
sprawcie sobie bo o tym pisali na dziale c-maxa, s-maxa i foicusa , więc kuga też to może mieć

zagor 31-05-2010 08:41

Odp: woda w kudze
 
u mnie puki co ( odpukac ) nie ma wody, wilgoci ...

grzesko 01-06-2010 16:12

Odp: woda w kudze
 
ja zauważyłem to po zimie i kilka dni suszyłem. Ale myslałem ze to od naniesionego śniegu

zagor 02-06-2010 06:55

Odp: woda w kudze
 
narazie woda leci z nieba juz pare dni wiec poczekam na "lepsze czasy" i posmigam pare dni na kliemie wtedy zobacze co i jak ...

Bemix 02-06-2010 13:44

Odp: woda w kudze
 
Sprawdz czy szyba przednia nie przecieka. Ja juz wymieniałem na to szybę, bo fabryce zabrakło w automacie kleju.

takitam 02-06-2010 18:14

Odp: woda w kudze
 
woda leci z kilmy, lub zapchanych otworach odprowadzającej deszczówkę.

Rapalek 04-06-2010 06:08

Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?
 
Chyba trafiłem na lepszy model ............u mnie suchutko. Mam nadzieję że nie na razie hehehhe

takitam 04-06-2010 12:30

Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?
 
jutro sprawdze czy sucho czy się leje , kilka dni zona z klimą jeździła wiec powinno coś sie wyjaśnić , jak sucho to na myjnie i za 10zł 10 minut lania wody na przednia szybe :p

Zielnik 24-11-2010 16:12

Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1446095)
tak jak w temacie, mokro pod dywanikami z przodu u pasażera , dziś sprzątałem auto i zauważyłem korozję na mocowaniach foteli przednich do podłogi, włożyłem rękę w dziurę gdzie jest nr vin na karoserii ( przy progu u przedniego pasażera jest specjalne wycięcie w wykładzinie ) i mokro, nie zdziwiło mnie to bo miałem to w focusie i c-maxie, prawdopodobnie woda idzie z klimy zamiast na zewnątrz
sprawcie sobie bo o tym pisali na dziale c-maxa, s-maxa i foicusa , więc kuga też to może mieć

Ciekawi mnie czy problem udało się rozwiązać, bo dokładnie to samo zauważyłem ostatnio u siebie :(

takitam 24-11-2010 16:48

Odp: Mokro pod dywanikami z przodu od strony pasażera - skąd tam woda?
 
Cytat:

Napisał Zielnik (Post 1545924)
Ciekawi mnie czy problem udało się rozwiązać, bo dokładnie to samo zauważyłem ostatnio u siebie :(

jutro sprawdzę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.